Скачати Загребельний П. Я, БогданПавло Загребельний – відомий український романіст у своїй яскравій історичній дилогії ” Я, Богдан”( її можна завантажити ), зображає драматичні події визвольної війни українців проти польської шляхти. Центральною постаттю цієї боротьби виступає полководець та видатний політичний діяч Богдан Хмельницький.
Уже назва роману “Я,Богдан”,який можна прочитати он-лайн чи завантажити, дає зрозуміти, що Хмельницький дуже сильна і цілеспрямована особистість, бо ж не всякий може сказати ” Я- Богом даний”, на це потрібно мати мужність, характер, сильну волю та доволі виражену харизматичність. Це досить яскраво зображено у передсмертній сповіді гетьмана. Заради підняття духу боротьби українського народу він змінює ім’я з Зеновія – Теодора на Богдана, він настільки утотожнює себе з народом, що каже, що сам є народом.  Хоча автор не ідеалізує свого героя, він показує всю різноманітність і повноту протиріч характеру Бодана.
Роман – сповідь  написаний від імені самого Хмельницького. Головний герой виступає тут у двох іпостасях -як видатна історична особистість, гетьман, та як звичайна людина у своїй славі, величі, роздумах і сумнівах.  Можна відзначити, що саме історична масштабність, широта, полеміка у стилі роздумів Богдана зробила роман цікавим, швидкоплинним, насиченим непередбачуваними злетами, та падіннями, зрадами  та суперечностями.
Непересічний інтелект, високий державницький та людський дух Б. Хмельницького, які формувалися у ньому впродовж цілого життя зробили з нього унікальну особистість, якою може гордитись ціла українська нація.Радимо всім прочитати повністю чи скорочено цей епохальний твір!

 

Скачати книгу zagrebelnyj-p-ya-bogdan.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: загребельний я богдан читати скорочено, я богдан, Я богдан скорочено, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Історичні романи, пригоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*