Скачати Загребельний П. ЄвпраксіяПавло Загребельний більше сорока років працював у жанрі української прози. З-під його пера вийшла велика кількість оповідань, повістей, романів. За цей період вийшло двадцять романів. Та видатним явищем у літературі стала його серія романів про Київську Русь. Перша книга з цієї серії роман “Диво” – відкриває читачеві історію одного таланту, ” Смерь у Києві” – розглядає проблему державної ідеї, ” Первоміст” –  розповідає про долю споруди, а “Євпраксія” – це роман про людську долю. І, як зауважував сам автор, коли треба розкрити людську долю, то це можна зробити тільки на прикладі долі жінки.
Події у романі, який ви можете завантажити чи читати он-лайн, відбуваються в межах ХІ-ХІІ століть. На тлі історичних подій, які відбувались у той час, автор вимальовує трагедію княжни Євпраксії – онуки Ярослава Мудрого. Євпраксія виходить заміж за германського імператора Генріха ІХ і сама стає германською імператрицею. Та не був щасливим цей шлюб. Від свого чоловіка вона постійно зазнає принижень і страждань. Вона стикається з страшним духовним брудом і фізичним блудом, та не хоче приймати правила цієї “гри”. Вона бунтує, і чоловік її запроторює до в’язниці. Але віжважна жінка втікає з-під варти та не боїться виступити на соборі, викриваючи свого чоловіка перед церковнослужителями та простими людьми.
Павлові Загребельному вдалося у романі втілити образ жінки-борця, жінки-політика, гідної внуки Ярослава Мудрого. І навіть попри те, що Євпраксія у своєму житті втрачає все,  єдине, з чим вона не може розлучитися є її любов до своєї далекої рідної землі.

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу zagrebelnyj-p-vpraksiya.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: євпраксія скорочено, Євпраксія читати скорочено, євпраксія скорочено читати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Історичні романи, пригоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*