Скачати Забужко О. Польові дослідження з українського сексу

Автор книжки – Оксана Забужко, сучасна українська письменниця, філософ, літературознавець, з-під її пера вийшло чимало праць, відомих як в Україні, так і за кордоном. Дитинство письменниці минуло у Луцьку, але, після переслідування її батька органами КДБ, сім’я переїхала до Києва. О. Забужко працювала на викладацькій ниві, і її лекції мали нагоду слухати студенти з найпрестижніших університетів світу. Твори письменниці стали настільки популярними, що  лише до 2003 року кількість проданих книжок налічує 65 тис. О. Забужко удостоєна великої кількості відзнак та нагород, багато з них – міжнародні. Пропонуємо завантажити книжку «Польові дослідження з українського сексу», яка побачила світ у 1996 році, але й досі є цікавою для сучасного читача. Цей роман видавався у Росії, Угорщині, Польщі, Болгарії, Німеччині, Швеції, Італії, Румунії, Туреччині. Сюжет роману висвітлює непрості взаємини скульптора та української поетеси, яка у США займається викладацькою роботою. Роман українською мовою гарно і легко читається, навіть складні конструкції речень, які іноді займають мало не півсторінки,  сприймаються читачами просто і зрозуміло. Трохи незвичними можуть видаватися вульгаризми, але вони теж мають своє значення і доволі органічно вписуються в канву тексту. Роман читати можна із задоволенням, отримуючи естетичну насолоду. Напрочуд гарні метафори якнайкраще передають емоційний стан і настрій героїв твору. Роздуми персонажів і їх сентенції змушують замислитися про життя. «Тільки жаліти себе не смій, ніщо бо так не ослаблює, як жалість до себе», – пише авторка.

Роман О. Забужко 10 разів виходив друком в Україні, тому усім, хто цікавиться сучасною українською літературою, варто прочитати його чи в друкованій версії, чи ознайомитися он-лайн.

Скачати книгу zabuzhko-o-polovi-doslidzhennya-z-ukrayinskogo-seksu.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: польові дослідження забужко, польові дослідження забужко скорочено, забужко польові дослідження скорочено, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Сучасна проза

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*