Скачати Яновський Ю. ВершникиРоман Юрія Яновського “Вершники”, який можна завантажити та читати он-лайн, складається з циклу новел, які об’єднані між собою спільними героями, а деколи й темами.
Перша найвідоміша новела цього роману має назву ” Подвійне коло”. Короткий її зміст. Читач бачить неймовірну трагедію – п’ятеро братів Половців зустрічаються у полум’ї жахливої війни і стається те, про що навіть страшно думати – брат піднімає руку на брата. Вони забувають, що однієї крові, вони опинились по різні сторони барикад, і кожен свято вірить в свої ідейні переконання… Перше коло страшних випробувань випало пройти Андрієві, який керував армією Денікіна, та його брату Оверку – бійцю армії Петлюри. Апокаліптично змальовується природа навколо братів у момент вбивства – ” пеклом стала земля”. Великий грішник Оверко вбив Андрія, не послухав  слова рідного батька, що говорив їм –  тільки в згоді між братами буде їх сила.
Друге коло – Оверко, який недавно занапастив свою душу важким гріхом, а руки кров’ю брата, так само стоїть перед Панасом. І чує з його уст те саме, що перед смертю відповів сам братові. Каїн і Авель… Подвійне коло братовбивства.
Мов чудовий режисер, Яновський виписує картини зустрічі братів та їхнє гріхопадіння. Лаконічніть та метафоричність батальних сцен поєднуються з широкими описами – спогадами батька хлопців. І це ще більше нагнітає напруженість та трагічність  ситуації, а трагічні події стають ще кривавішими і страшнішими.
Наостанку Панас накладає на себе руки. Цей вчинок стає логічним закінченням трагедії, заручниками якої стали такі чужі рідні люди.

“Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити твір повністю та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено

Скачати книгу yanovskyj-yu-vershnyky.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: вершники скачати, роман вершники читати повністю, вершники яновський скорочено, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Історичні романи, пригоди

One Response to Скачати Яновський Ю. Вершники

  1. Вася

    По-справедливості, Юрія Яновського можна занести до флагманів українського літературного моря. Його “Вершники” читаються на одному подиху, події так детально описані, що ти сам разом з героєм переживаєш весь біль і радість. Рекомендую всім

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*