Скачати Вишня О. ЗеніткаДругий етап творчості відомого українського письменника-гумориста Остапа Вишні розпочинається з гуморески “Зенітка”.ЇЇ ви можете завантажити чи читати он-лайн.
Задум “Зенітки” виник ще  у 1943 році, а писати її він почав лише наступного року. Твір повністю відповідає особливостям жанру гуморески, адже продумувався автором до найдрібніших деталів, та неодноразово переписувався.
Остап Вишня у творі, який можна читати повністю чи скорочено,  мав намір возвеличити відданість та героїзм українських воїнів у боях за рідну землю у роки Великої Вітчизняної війни.
Хоча події у творі повністю вигадані, в принципі, як і його герої, читач жодного разу  не засумнівається у достовірності зображеного.
Композиційно гумореска складається з двох частин: перша – про діда, який хоч лише й з вилами, але протистоїть ворогу, друга – розповідає, де ж дід навчився так відчайдушно битися. Ні, це не були воєнні баталії, це були його сварки з коханою дружиною Лукерочкою.  Ці дві частини і є виявом гумору в книзі, саме таким неоринарним прийомом автор розкриває повноту характерів основних дійових осіб.
Підсумовуючи, можна сказати, що автор для передачі комічності ситуації, використовує контрастність, яка притаманна і нашому повсякденному житті. а поряд з цимі мову героїв – розмовна мова, з словами військової термінології, а також запозичені і перекручені іншомовні слова ( звичайно, береться за основу німецька мова), теплота та душевість передається українськими фразеологізмами, прислів’ями та приказками.
Гумореска “Зенітка” включена до шкільної програми, та її потрібно читати повністю чи скорочено оп-лайн, усім свідомим українцям.

Скачати книгу vyshnya-o-zenitka.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: моя автобіографія остап вишня читати повністю, остап вишня моя автобіографія скачать fb2, остап вишня зенітка читати повністю, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Класика

One Response to Скачати Вишня О. Зенітка

  1. Маринка

    Дуже актуальне на даний час оповіданя. Але воно не належить до тих, які хочеться перечитувати знову і знову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*