Скачати Винниченко В. Чорна Пантера і Білий Ведмідь

П’єсу Володимира Винниченка ” Чорна Пантера та білий Ведмідь” слід віднести до жанру інтелектуальної мелодрами. П’єса на чотири дії, у якій автор порушує питання мистецтва та його співвідношення з справжнім життям. Її можна читати он-лайн чи завантажити.
В основі сюжету твору життя молодої родини – невизнаного поки митця та його дружини. Вони опиняються в проблематичній ситуації – щоб підлікувати свого сина Лесика, його потрібно відвезти у Париж, а грошей для цієї подорожі у родини немає. Білий Ведмідь, батько хлопчика, вирішує намалювати полотно, яке ще до початку вважає геніальним. На картині повинна бути зображена мати з дитям. Коли перед Каневичем постає проблема вибору картина чи його син, як не дивно, егоїзм митця перемагає. Він не хоче продавати картину щоб вилікувати малого.
Чорна Пантера – Рита – дружина Каневича не витримує психологічної напруги у її сім’ї і втікає з дому. Проте, материнські почуття до маленького Лесика, а також страх залишитись покинутою, повертають її назад.
Кульмінаційним моментом твору є розмова Ведмедя з Пантерою, у якій він пропонує дружині віддатися їхньому другові Моленові за гроші. І ці гроші повинні були б врятувати Лесика.
Поки точаться перипетії між батьками, дитина помирає. Та найстрашніше те, що Ведмідь не розуміє всієї трагічності ситуації, він спонукає дружину позувати йому з мертвою дитиною на руках, щоб закінчити свій шедевр.
Рита важко переживає хворобу сина, тим більше, що коханий чоловік її не хоче розуміти і не підтримує. У смерті свого сина вона звинувачує полотно, через яке втратив здоровий глузд Ведмідь, і знищує його.
Автор недаремно називає своїх героїв Пантерою та Ведмедем, бо ці горді, вільні тварини не можуть разом жити, вони постійно борються. А ця боротьба призводить до трагічних наслідків..

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено, короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу vynnychenko-v-chorna-pantera-i-bilyj-vedmid.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: твір білий ведмідь і чорна пантера повністю, чорна пантера і білий ведмідь скорочено, чорна пантера і білий ведмідь стислий переказ, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Класика

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*