Скачати Верт Н. Історія радянської держави

Н. Верт – відомий французький історик сучасності, професор історії Інституту сучасної історії у Франції. Його батько був журналістом англо-російського походження і проживав на теренах СРСР в роки війни. Н. Верт знає російську мову з дитинства, тому це певною мірою вплинуло на його наукову роботу. Праця, яку ми пропонуємо скачати, написана у формі наукової монографії, у ній відтворено події з 1900 р. до 1991 р. Спершу вона була адресована студентам, але виявилася цікавою і для широкого загалу. Зараз уже немає такої держави,як СРСР, але вона була потужною не одне десятиліття, упродовж якого комуністи намагалися змінити суспільство та його лад. І цей період в історії потрібно знати, переосмислити у світлі нових історичних досліджень і фактів. Автор російського читача, та й пострадянського, зрештою, також, вважав найважливішим для своєї монографії, адже саме цей читач добре знає епоху СРСР. Н. Верт у 1980-х рр. три роки жив в СРСР, досліджував архіви, проводив колосальну дослідницьку та наукову роботу. Коли він повернувся до Франції, то був дуже здивований тим, як погано знають французькі студенти історію такої величезної  держави, як СРСР. Перший розділ праці описує Російську імперію початку ХХ ст., політичні, економічні та соціальні протиріччя, які у ній панували на той час. Якщо у Європі ширилися ідеї парламентаризму, тогочасна Росія підтримувала абсолютизм. Російські закони 1892 р. декларували цілковите підкорення цареві. Керуючи країною, цар опирався лише на централізований бюрократичний апарат. Сенат, який утвердив ще Петро І, був фактично судом. Рада міністрів, створена при Олександрі І, була дорадчим органом і виконувала консультативні функції.

У стислому переказі неможливо охопити всю масштабність цієї фундаментальної праці, тому краще завантажити її і читати монографію повністю.

Скачати книгу vert-n-istoriya-radyanskoyi-derzhavy.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: верт історія радянської держави, історія срср читати, павленко н а історія письма скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Наука і освіта

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*