Скачати Верн Ж. Діти капітана ГрантаЯкщо ви любите пригоди, загадки, незвичайні події та неординарних людей, то вам обов’язково слід читати повністю  роман “Діти капітана Гранта”, він вас здивує і захопить. Адже Жюль Верн не дарма став прославленим романістом саме завдяки своєму таланту поєднувати і переплітати географічні описи різних куточків  земної кулі з незвичайними та неочікуваними подіями у житті героїв. Найбільшою ж  родзинкою  творів є його погляд у перспективу, зображення світу в майбутньому. В жодному з романів автора  читач не залишається просто пасивним спостерігачем подій твору, він разом з героями подорожує, постійно робить різноманітні географічні та технічні відкриття. Тут стислий переказ твору.

Основна сюжетна лінія твору – пошуки загадкового і мужнього капітана Гранта. звісточку від якого знайшли моряки у закоркованій пляшці. Але час та морська вода сильно пошкодили записку з координатами і вся інформація шо вціліла, давала примарні шанси для його спасіння . Але експедиція все одно вирушає на пошуки.

Герої роману вражають стійкістю своїх характерів, моральними та духовними цінностями. Навіть у найважчі моменти, коли залишається мізерно мало шансів на щасливе завершення подорожі, ніхто з них  не втрачає надію, не зневірюється. Верн показує читачеві людей, готових заради спасіння ближнього відмовитись від свого безтурботного життя та витримати труднощі кругосвітньої мандрівки.

Читати цю книгу однаково цікаво як у юності, так і в дорослому віці. Дорослий читач зможе глибше її осмислити, зрозуміти те, що деколи не під силу дитині.”

Оскільки роман є у списку шкільної програми, його потрібно читати повністю  проте, не у всіх вистачає часу, тому  учні шукають “Діти капітана Гранта” скорочено.

 

Скачати книгу vern-zh-dity-kapitana-granta.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: діти капітана гранта читати скорочено, скачати книгу діти капітана гранта, діти капітана гранта скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


2 коментарі

Фантастика та фентезі

2 Responses to Скачати Верн Ж. Діти капітана Гранта

  1. Олександр

    “Діти Капітана Гранта” – це, безумовно, класика, яку має прочитати кожен хоча б один раз. Саме з цієї книги більшість юних читачів відкривають свій шлях в пригодницьку літературу. Хоча мені серед романів Жюля Верна більше сподобались такі книги, як “Подорож до Центру Землі”, та “Таємничий Острів”, але і цей твір не можна пропустити, захопившись творчістю французького письменника.

  2. Іванна

    Знаю, що це класика, яку треба прочитати, але у свої 18 тричі починала читати, але так і не дочитала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*