Скачати Велс Г. Машина часу

Перед вами твір відомого письменника- фантаста Герберта Уеллса.Це його пер-ший роман про людину, яка змогла здійснити неможливе – відправитись на машині часу у далеке майбутнє. Завдяки твору письменник прославився як великий екс-периментатор саме у жанрі фантастики. У своїх творах автор продовжує традицію, започатковану ще Жюлем Верном – його наукові домисли мали практичне засто-сування. Різниця між письменниками полягала у тому, що Уеллс доводив свої нау-кові домисли та соціальні ситуації до логічного закінчення. Роман “Машина часу” -це перша вдала спроба автора зламу століть поєднати і сплести воєдино науко-вий спосіб роздумів з фантазією, яка не мала підгрунтям якийсь строгий факт.  Композиційно твір відповідає принципу творів Е.По та А. Конан Дойля: спочатку  подається тема, а далі вивчаються обставини. Отож перший та другий розділи-  це розкриття самих принципів подорожі у майбутнє, а у третьому – змальовується образ самого мандрівника у часі, його розповідь про цей експеримент. Світ май-бутнього, на перший погляд, здається мандрівникові прекрасним, навіть подіб-ним до раю . Але згодом відкривається інша, темна сторона “раю”-  світ морлоків – злих, ницих істот, які панують тут уночі. Отже, у романі фантастиці підпорядкову-ються і соціум, і наука, і техніка. Найбільший успіх роману – “відкритий” фінал, а також надія на те, що все, побачене Мандрівником можна  змінити.Цікаво, що читач має унікальну можливість самостійно домислити те за- кінчення роману, яке б найбільше подобалось саме йому.

Якщо час дозволяє, варто завантажити твір повністю та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено он-лайн.

Скачати книгу vels-g-mashyna-chasu.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: машина часу читати, роздуми про майбутнє за романом машина часу, роздум про майбутнє за романом г вельс твір, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Фантастика та фентезі

One Response to Скачати Велс Г. Машина часу

  1. fan181

    Машина часу – це класична книга, яка безперечно змінила весь світ. З момента виходу всі почали мріяти про подорожі по часу і пригоди в майбутньому і в минулому. Доречі по мотивам книги Велса був знятий також фільм, але тільки по мотивам. Також книзі є й історія кохання головного героя та дівчинки з далекого майбутнього. Всім рекомендую прочитать цю книгу, та подивитись фільм.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*