Скачати Українська література: хрестоматія для підготовки до ЗНО

До видання уміщено твори української літератури, які передбачає для прочитання шкільна програма для проходження ЗНО. Звичайно, краще читати твори у повній версії, але, за браком часу під час підготовки до вступних випробувань, можна звернути увагу і на їх стислий переказ. Подано не лише художні тексти, але й короткі життєписи письменників, проводиться аналіз і стисла характеристика найвідоміших творів того чи іншого автора. Це важливо у навчанні, адже без історії життя автора часто неможливо збагнути деякі аспекти його твору, зрозуміти прототипи персонажів і походження сюжету, вплив суспільних подій на творчість письменника. До хрестоматії уміщено значний пласт ліричних творів. Це, передусім, сонети і пісні, вірші та елегії, медитації. Серед малих форм ліро-епічних творів можна прочитати балади, думи, байки, невеликі поеми. Малі епічні жанри представлені новелами та оповіданнями, деякі – майже в повному варіанті. Твори великої прози – повісті та романи, великого обсягу драми та поеми – пропонуються скорочено. Хоча самі тексти творів подаються стисло і фрагментарно, але на місці пропущених частин викладено короткий зміст пропущеного, тому читач у будь-якому разі розуміє цілісну сюжетну канву, не плутається у змісті, не потрібно здогадуватися про те, які події відбулися у пропущених частинах та розділах. Під час підготовки до ЗНО важко швидко відтворити пам’яті весь масштаб творів з української літератури, тому пропонуємо видання, що стане у пригоді. Книжка буде цікавою передусім учням старших класів та абітурієнтам, вчителям. Комісія з української мови Науково-методичної ради з питань освіти міністерства освіти і науки, молоді та спорту України схвалила цей посібник для використання. Зручно скачати і користуватися ним в електронній версії.

Скачати книгу ukrayinska-literatura-hrestomatiya-dlya-pidgotovky-do-zno.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: скачати книгу українською, українська література хрестоматія для підготовки до зно, українська література скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Наука і освіта

One Response to Скачати Українська література: хрестоматія для підготовки до ЗНО

  1. Катерина

    Дуже корисна книжка для підготовки до незалежного оцінювання. В ній охоплено найнеобхідніші твори української літератури. Особливо зручно користуватися електронною версією книжки.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*