Толкін Д. Володар Перснів (Володар Кілець)

Якщо ви хочете назавжди полюбити жанр фентезі, вам просто необхідно читати повністю книгу Володар перснів. Це унікальний твір, який став  першоосновою для масштабного поширення у світі жанру фентезі. Книга нікого не залишає байдужим, і виходить далеко за поняття добре чи погано.  Автору вдалося втілити свою мрію – зробити суто англійський епос, чарівний світ Середземноморя, в якому співіснують хоббіти і ельфи, гноми і орки, а безкорисливість  добрих чарівників постійно випробовується злими силами. Грандіозна битва Добра зі Злом повністю залежить від найменших істот світу – хоббітів. Цей світ став реалістичним завдяки тому, що автор продумував його до найменших дрібниць, включаючи і  мову героїв; в цьому світі добро та зло не змішуються, вони протистоять один одному і закінчуються перемогою добрих сил. Це ідеальний світ з прекрасними жінками, відважними воїнами, благородними королями, безкорисною та міцною дружбою. До героїв твору прив’язуєшся і любиш їх, кожного по-своєму. Гімлі можна назвати взагалі генератором доброго настрою, не менше зацікавлення викликав Арагорн, а особливої уваги заслуговують, звичайно, Фродо і Сем. На їх долю випадає найбільше пригод. І лише сильна воля і взаємопідтримка допомогли їм дійти до кінця.  Хоча зло вони все одно не змогли здолати, бо зло могло здолати лише більше зло. Маленьке кільце з надзвичаною силою було знищене маленькою істотою – Горлумом, якого залишив у живих Більбо…  Книга спонукає читача згадати про дійсно важливі речі- про людські цінності, теплі почуття, дружбу, вірність, людяність. Це добра казка, яку слід читати он-лайн і в дитинстві, і в юності, і в зрілому віці, бо людина завжди потребує казки, тим паче такої чарівної, як  Володар перснів.  Проте, не у всіх вистачає бажання чи часу, тому багато читачів шукають “Володар перснів” скорочено. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити цілий твір! 

Скачати книгу tolkin-d-volodar-persniv-volodar-kilets.rar

володар перснів книга скачати, володар перснів скачати книгу, скачати книгу володар перснів

-

Коментарі 1 коментар

  • О, “Володар перснів”, класика фентезі. Традиції англійського роману у поєднанні із чарівною казкою.
    Безумовно, шановний Джон Толкін створив шедевр, який поки що нікому не вдалося перевершити.
    Особисто мені у “Володарі перснів” подобається не лише задум, а деяка цнотливість, порівняно із сучасною літературою, у змалюванні стосунків між чоловіком і жінкою. Такого підходу зараз дійсно не вистачає.
    Раджу перед читанням цієї трилогії ознайомитися з іншим твором письменника “Сильмариліоном”. Він пояснить деякі незовсім зрозумілі моменти “Володара перснів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *