Скачати Скляренко С. Володимир“Володимир” – роман відомого письменника-історика Семена Скляренка про історію українського народу, про його минуле, який можна завантажити чи читати он-лайн. Цей епічний твір заснований на документальних матеріалах, які відтворюють історичну ситуацію та політичну атмосферу Київської Русі. Роман задумувався як продовження історичного роману “Святослав” і був другим твором історичної трилогії задуманої автором.
Центральною постаттю твору є постать князя Володимира, настільки харизматична, що досі привертає увагу майстрів слова. Князю Володимиру історично випала дуже важлива роль – він повинен був зміцнити позиції Київської Русі на міжнародній арені, Для цього князь приймає християнство. У романі відтворюється процес становлення київського князівства, висвітлюються політичні зміни, що відбулися у державі після впровадження нової реліґії. Володимир змальовується у книзі і як мудрий політичний діяч, який інтереси своєї країни ставить вище за власні переживання і власне щастя. Саме так можна трактувати його шлюб з грецькою княжною Анною, союз з якою повинен був укріпити позицію Київської Русі у світі.
Отже, це книга про те, як все починалось, як було і як пішло далі. Книга про корені і першоджерела, яку треба читати повністю чи скорочено. Навіть в змалюванні постатті князя хочеться вірити автору, бо перед тим, як створювати свій персонаж він ґрунтовно вивчав легенди, літописи, оповіді, все те, що прямо чи опосередковано могло допомогти читачеві поринути у атмосферу того далекого часу.

Скачати книгу sklyarenko-s-volodymyr.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: скляренко володимир скорочено, семен скляренко володимир скорочено, скляренко володимир читати скорочено, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Історичні романи, пригоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*