Скачати Ролінг Дж. К. Гаррі Поттер і келих вогню

Ажіотаж навколо серії романів про молодого чарівника Гаррі Поттера з кожним наступним виданням все більше зростає. В 2000 році з’являється четверта частина Поттеріани, її варто завантажити чи читати он-лайн.
Пітер Петігрю та Лорд Волдеморт замислюють новий план вбивства Гаррі. Втілити його вони вирішують за допомогою Тричаклунського турніру, який проводиться у школах чарівників, а цього року проходитиме у школі Хогвардс. Довший час турнір був заборонений через небезпеку, на яку наражають себе учасники, але цей рік відрізняється від попередніх.
Відбір учасників повинен відбуватися за допомогою Келиха Вогню. І хоча головною особливістю відбору є вік учасника, а саме сімнадцять років, Кубок з якоїсь невідомої причини вибирає четвертим учасником змагань неповнолітнього Гаррі Поттера, а судді, посперечавшись, дозволяють йому змагатись. Через цей відбір він навіть посварився з Роном.
Три надзвичайно важкі завдання чекають на Гаррі та Рона, який вирішив допомагати свому найкращому другу: перше завдання – викрадення золотого яйця з гнізда дракона, друге – порятунок чогось важливого для кожного учасника з дна Хогвардського озера і третє, найважче завдання, – подолання небезпечного лабіринту. Окрім того нашого героя щораз сильніше починає боліти його шрам, що є незаперечною ознакою наближення Чорного Лорда.
Як зуміє перемогти Гаррі Поттер у Тричаклунському турнірі, і яким чином буде рятувати своє життя від заклятого ворога – усі ці таємниці ви зможете читати повністю чи скорочено на сторінках четвертої книги Дж. Роулінг ” Гаррі Поттер та Кубок вогню”..

Скачати книгу roling-dzh-k-garri-potter-i-kelyh-vognyu.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: гаррі поттер і келих вогню скачати книгу, гаррі поттер і келих вогню книга, гаррі поттер і кубок вогню книга скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*