Скачати Рід М. Вершник без головиРоман “Вершник без голови” по праву вважається класикою пригодницької літератури, який можна сміливо поставити в один ряд з “Островом скарбів”, ” Пригодами капітана Гранта”, “Копальнями царя Соломона”. Це твір, з якого юні читачі повинні розпочинати своє знайомство з жанром пригодницького роману. Книголюби його перечитують знову і знову тим самим підтверджуючи цінність і магію романтики твору.
Автор оповідає події твору яскраво, з подробицями, вкладаючи у розповідь всю душу. Це якраз те, чого не завжди можна помітити у творах інших сучасних авторів причому авторів різних жанрів. З перших хвилин читач поринає у яскравий, незайманий світ дикої природи американської прерії, зустрічається з нестримними в почуттях та діях людьми, яких можна зі сміливістю назвати аристократами духу.
Чоловіки у Ріда сильні, сміливі і благородні, жінки – прекрасні та запальні.
В цій книзі є все: кохання, від якого серце стугоніло в грудях, кохання, яке любить гроші і кров.Тут можна побачити білявих красунь та пристрасних брюнеток, таємні побачення та записки, які прилітають на стрілах, ревність та зраду.
Тут є дуелі між відважними чоловіками, у яких вирішальну роль відіграє уміння користуватись кольтом. У цьому світі образи не прощають до смерті, їх можна змити лише кров’ю. Роману притаманний і хороший детективний сюжет з таємним вершником без голови, який з’являється у сутінках і зникає опівночі.
А головне, в книзі є чудова атмосфера пригод, і ця чудова атмосфера захоплює читача і залишається з ним назавжди.

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено, короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу rid-m-vershnyk-bez-golovy.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: вершник без голови скорочено, вершник без голови скачати, вершник без голови скачати книгу, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Історичні романи, пригоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*