Скачати Пушкін О. Євгеній Онєгін“Євгеній Онєгін” – віршовий роман О. С. Пушкіна, над яким автор працював протягом восьми років у 1823-1831 роках. Він став одним із найвизначніших творів російської літератури. Сам Пушкін називав цей твір подвигом — з усієї своєї творчості лише “Бориса Годунова” він теж охарактеризував так само. Олександр Сергійович відмовився від звичного для себе романтизму та написав роман у віршах в кращих традиціях реалізму, однак перші глави іще просякнуті впливом романтизму. Провівши невеликий аналіз твору, стає зрозуміло, що “Євгеній Онєгін” – це своєрідна енциклопедія життя російського народу. Детальні описи в романі дозволяють поринути у часи життя героїв та дізнатись про те у що вдягалися, що вважалось модним, що цінували більше за все, про що розмовляли люди, якими інтересами вони жили — у книжці відобразилося усе російське життя. Пушкін зміг дати людству не лише геніальний твір, а й натхнення: за його мотивами були створені кінофільми, театральні постановки, пісні, Петро Ілліч Чайковський навіть створив однойменну оперу. Крім того, завдяки роману зявився новий особливий віршований розмір, так звана “онєгінська строфа”. “Євгеній Онєгін” був неодноразово перекладений на різноманітні мови світу. Книга українською мовою побачила світ завдяки відомому українському письменнику Максиму Рильського. Оскільки роман є у списку шкільної програми, учні повинні читати його повністю. Проте не у всіх вистачає бажання чи часу, тому багато учнів шукають онлайн “Євгенія Онєгіна” скорочено, його короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу pushkin-o-vgenij-ongin.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: євгеній онєгін скачати українською, євгеній онєгін читати повністю українською, євгеній онєгін читати повністю, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


2 коментарі

Класика

2 Responses to Скачати Пушкін О. Євгеній Онєгін

  1. Кароліна

    Коли я читала “Євгеній Онєгін”, то в мене склалося враження, що я читаю книгу про сучасних, перепрошую за сленг, “мажорів”, що живуть собі у великому місті, любляться у своє задоволення і граються почуттями провінційних дівчат. Мабуть, часи змінюються, а люди – ні. Та це ніякою мірою не відміняє того, що О.С. Пушкін писав нереально красиві вірші, саме заради його рим треба прочитати цю книгу.

  2. Марина

    Я вважаю, що будь-які твори Пушкіна необхідно читати саме в оригіналі, а не перекладати на українську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*