Скачати Паоліні К. Ерагон

Молодий американсткий письменник, автор серії романів у стилі фентезі, роман “Ерагон” написав у п’ятнадцять років. Його ви можете переглянути он-лайн чи завантажити.
Таємна знахідка змінила життя Ерагона, простого хлопчака з Алагейзії. Під час полювання він випадкво знаходить таємничий камінь-яйце, не підозрюючи, що за його знахідкою уже давно полюють хитрі роззаки, жорстокі ургали, вірнопіддані короля-лицеміра Гальбаторекса. Іще цікавіше стає тоді, коли Ерагон дізнається, що з яйця має вилупитись дракон, а якщо бути точнішим драконка. Хлопчик називає її Сапфіра. Сапфіра має велике покликання – вона повинна повпливати на долю усієї країни. Разом з народженням драконки, змінилась суспільна роль самого Ерагона – він з простого  хлопця перетворюється на  Вершника. Жителі містечка Карвахолл покладають на нього великі надії, бо лише він зможе помститися за рідних, визволити їх від злого тирана і дати можливість жити щасливо в мирі . В пошуках Елесмери – столиці ельфійського королівства, міста ельфів, Ерагон повинен пройти через різні фантастичні країни, сповнені краси, чар та небезпек,повинен битись з жахливими чудовиськами, злими чарівниками. Він навіть дійде до самого серця гори, щоб потрапити у королівство гномів.
Сюжет роману багатий на батальні сцени, погоні. Герой потрапляє у полон, згодом утікає з в’язниці.  Перша частина роману завершується величезною, грандіозною битвою з ургалами.
Ворог переможений, але не повалений. Лише щаслива випадковість дозволила хлопцеві вийти переможцем у нерівному бою з темною армією Гальбаторекса. Але він розуміє, що цієї перемогти недостатньо для того, аби здолати ненависного короля.
Він повинен продовжувати свій шлях, щоб навчитись керувати незвичайною силою, подарованою йому його Сапфірою…

Не у всіх вистачає часу, тому багато читачів шукають “Ерагон” скорочено, або його короткий зміст. Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити повністю твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено.

Скачати книгу paolini-k-eragon.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: ерагон 4 скачати українською, ерагон читати онлайн українською, ерагон книга українською, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*