Скачати Ніцше Ф. Так казав заратустра

Пропонуємо видання українською мовою книжки, що є філософським трактатом, написаним наприкінці 19 ст., книжки «для всіх і ні для кого».  За творчим задумом, книжка мала складатися з трьох частин і писатися упродовж кількох років, проте автор написав їх упродовж року. Як стверджував сам Ф. Ніцше, для написання більше часу він не потребував. Спершу три частини виходили друком окремо, але згодом були об’єднані в одне видання, до якого було включено також четверту частину, як інтермецо.

Першу частину відкриває «Переднє слово Заратустри». Аналіз праці розкриває те, що в образі Заратустри бачимо сучасного пророка. Сюжет починається з того, що Заратустра йде в гори на десять років, сповнюється внутрішньої зрілості і мудрості, врешті настає час поділитися нею з іншими. Перше, що промовив Заратустра до людей, коли спустився у місто, було питання про те, чи знають вони, що таке людина і надлюдина.  Здійснюючи аналіз твору, бачимо, що потіння людини та надлюдини у ньому є засадничими. Людина, згідно з філософією Ф. Ніцше, є проміжною ланкою на шляху до надлюдини, власне, людина у неї має переродитися завдяки своїм зусиллям. Спочатку потрібно стати руйнівником, винищивши у собі самому все старе й непридатне. Більшості людей не властиве почуття мужності, це – прерогатива надлюдини. У незвичній іпостасі бачимо поняття любові до ближнього, цього автор радить уникати. Адже одні у цій любові втрачають себе, а інші – лише нею послуговуються, шукаючи вигоди. Головне завдання людини – приготувати основу для приходу надлюдини. У трактаті Ф. Ніцше також порушує питання держави. Вона постає своєрідним оманливим злом, сповненим брехні у кожному слові. Окремо розглядаються засади християнської віри, основні її постулати і догми. Автор критикує вияви співчуття та жалю як такі, що спонукають до деградації та занепаду. Християнство в трактаті постає фікцією, яка не має нічого спільного реальними явищами життя.

Як бачимо, твір Ф. Ніцше непересічний, своєрідний. Хтось з ідеями автора погодиться, хтось – посперечається, чи, можливо, матиме аргументи на користь протилежного.

Скачати книгу nitsshe-f-tak-kazav-zaratustra.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: так казав заратустра скачати, так казав заратустра, ніцше так казав заратустра скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Різне

One Response to Скачати Ніцше Ф. Так казав заратустра

  1. 4uta4

    Дуже довго шукав дану книгу саме українською. Хто мені тільки її не рекомендував. Але чомусь не хотілось читати російською.
    Дякую за те, що виклали. Напевно кожна людина, яка задумалась на змістом життя, яка розвивається та вчиться, приходить до читання цієї книги. З нетерпінням приступаю до читання. Після прочитання обіцяю розгорнутий коментар. Ще раз дякую.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*