Скачати Любка А. Вісім місяців шизофренії

Андрій Любка – молодий український поет, перекладач і есеїст, лауреат літературних премій «Дебют» (2007) та «Київські лаври» (2011). Брав участь у багатьох українських та європейських літературних фестивалях. Окремі його твори перекладені угорською, чеською, португальською, німецькою, литовською, англійською, російською та польською мовами. Пропонуємо скачати книжку поезій «8 місяців шизофренії». Аналіз текстів виявляє метафори, часом нанизані одна на одну, переплетені, іноді незвичні.  Через свої переживання поет бачить і трансформує світ. «Він і Вона» – таку умовну назву можна дати лейтмотиву, що простежується у багатьох поезіях. Поряд з парою закоханих проходять різні аспекти життя, ніби входять у них, впливають на героїв твору. Тут інтимність і відвертість, лавина думок і смак поезії, нашарування образів, які ніби не уміщаються в усталені поетичні рамки. Поет відкидає банальність стереотипів у творчому житті. Для нього навіть Спілка письменників – щось усталене, але не завжди позитивне, бо тут можна лише згадувати про колишнє, але «за ціле життя не написати нічого путнього».

Складається враження, що автор, як він сам влучно сказав про себе в одному із своїх творів, є «еквілібристом на натягненій линві мови», і голосно заявляє: «Не маю нічого, крім Слова». Окремої уваги заслуговують Біблійні персонажі у віршах. Це Ісус, Бог, апостоли. Але постають вони не у традиційних сакральних іпостасях, а ніби поруч із людиною, іноді це видається надто провокативним. Аналізуючи тексти бачимо, що у книжці здебільшого неримовані вірші, але А. Любка у своїй поезії дає цьому логічне з точки зору автора пояснення: «Як можна заримувати електричний заряд твого голого тіла, яке лежить поруч, і цю несподівану зливу, ці запотілі вікна?». Вірші здебільшого не мають чіткого сюжету, це певною мірою поетичне враження від буденності.

Скачати книгу lyubka-a-visim-misyatsiv-shyzofreniyi.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: андрій любка скачати, андрій любка карбід скачати, андрій любка вісім місяців шизофренії, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Різне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*