Скачати Куліш М. Мина Мазайло“Мина Мазайло” – п’єса відомого українського письменника Миколи Куліша. Сам автор визначив жанр як сатиричну комедію, але оскільки у творі є трагічність зацькованого народу, то реальним жанром є саме трагікомедія. “Мина Мазайло” має оригінальний сюжет, у якому переплетені соціальний та родинний аспекти життя, містить цілу колекцію цікавих характерів з індивідуальним світоглядом, культурною та національною думкою. Твір насичений дотепами, пародіями, карикатурами, фарсом. У п’єсі широко використана жива колоритна мова, яка відображає людські цінності — духовні та національні. Комедія має широкий спектр інтонаційних та мелодійних візерунків: веселих, сумних, романтичних, мажорних фантасмагорійних.
В основу сюжету покладено історію харківського службовця Мини Мазайла, який вирішив поміняти своє прізвище, адже вбачав у ньому основну причину усіх своїх службових та життєвих поразок. Головний герой вважав, що нове російське прізвище Мазєнін зможе змінити життя на краще та вирішить усі проблеми. Та це рішення призвело до сімейної дискусії, а згодом ця суперечка вийшла на рівень національної проблеми.
П’єса одразу отримала підтримку з боку широких верств українського населення. Проблематика твору жваво обговорювалася у пресі, стала темою дискусій. Образи проектувалися на тогочасну українську дійсність, їх трактували як живих та оригінальних типів з навколишнього життя.
Твір можна завантажити чи прочитати онлайн скорочено чи повністю — варто зробити це, щоб проаналізувати його самостійно та зробити власні висновки.

Скачати книгу kulish-m-myna-mazajlo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: мина мазайло читати повністю, мина мазайло скачати, мина мазайло скачати повністю, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Класика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*