Скачати Кримінальне право України

Автор книжки – кандидат юридичних наук, доцент Академії адвокатури України. Він є автором цікавих наукових праць у галузі права, співавтором праці про  психологічну теорію вини у кримінальному праві. Його статті публікував «Вісник академії адвокатури України». Роман Вереша написав цей посібник у 2007 році, але його зміст і досі стає у пригоді студентам та аспірантам, викладачам та науковим працівникам. У цьому навчальному виданні матеріал подається з урахуванням змін до Кримінально кодексу України станом на початок осені 2011 року. Автор висвітлює питання кримінального права України, зокрема – його загальної частини. Першими та основними його питаннями є поняття і розуміння системи кримінального права, його предмет, завдання і принципи. Під поняттям принципів кримінального права розуміють основні фундаментальні ідеї, засади кримінального законодавства, які встановлені законами чи випливають із них, мають регулятивну функцію і пряму дію. Усі принципи поділяються на загальні і спеціальні. Принцип законності базується на Загальній декларації прав людини. Конституція України є концептуальним джерелом кримінального права. Основною функцією у царині кримінального права вважають охоронну, саме вона виражена Кримінальному кодексі і втілюється у кримінальній політиці, в діяльності органів держави. Розглядається також Закон про кримінальну відповідальність, його значенні та чинність. Загальна частина у галузі кримінального права вивчає види злочинів, їх об’єкт і суб’єкт, множинність злочинів. Відповідно до злочинів, є система покарань, її мета та ефективність, причини і фактори, що можуть її обтяжувати чи полегшувати.  Неможливо подати стислий переказ підручника, тому цей посібник зручно читати он-лайн чи скачати.

Скачати книгу kryminalne-pravo-ukrayiny-zagalna-chastyna.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: кримінальне право україни підручник 2013, кримінальне право підручник 2013, кримінальне право україни 2013, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


2 коментарі

Наука і освіта

2 Responses to Скачати Кримінальне право України

  1. Яна

    Розуміння Загальної частини кримінального права є надзвичайно важливим, як для практикуючого юриста, так і для студента. Незважаючи на окремі теоретичні відмінності, що можуть траплятися у підручниках різних авторів, корисно прочитати якнайбільше тлумачень Загальної частини Кримінального кодексу.
    Не зайвим буде також звертатися до першоджерел, згадуваних автором.

  2. Катерина

    Я користувалась цим посібником, коли була студенткою юридичного навчального закладу. Посібник написаний досить зрозуміло і охоплює найнеобхідніші для студента поняття. А для більш повного вивчення предмету необхідно почитати додаткову літературу та нормативно-правові акти.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*