Скачати Крісті А. Забуте вбивство

“Забуте вбивство” – останній з серії детективних романів про міс Марпл, який Агата Крісті написала ще під час  Другої світової війни, був виданий лише після смерті авторки. Тут  подано короткий зміст твору, а також є можливість читати твір он-лайн.

Містичні події супроводжують головну героїню твору Гвенду Рід уже з перших сторінок детективу. Молода дівчина,яка ніколи до цього часу не жила в Англії, приїжджає в курортне містечко Ділмут, та оселяється разом з чоловіком в старому, але охайному будиночку. Їй здається, що вона приїхала додому – все навколо було  таким знайомим. Так, у цьому домі вона буде справді щасливою, адже поруч з нею коханий чоловік, а будинок настільки рідний, настільки теплий, сповнений незрозумілими, ніби дитячими, спогадами. Та з кожним днем ці спогади стають все більш нав”язливими, щодня вона отримує нові підтвердження того, що уже була тут. Це усвідомлення жахало її.

Насправді ж нестерпно страшно Гвенді стає на прем’єрі п’єси “Герцогиня Малфі” Уебстера, коли з вуст актора звучать слова : “Прикрийте їй лице. Не можу дивитись. Вона померла такою молодою…”. Вона раптом бачить себе на сходах у своєму будинку, а на підлозі біля сходів лежить молода білява жінка з посинілим лицем – вона задушена. Невідомий чоловічий голос промовляє фразу – ” Прикрийте їй лице…” і руки, сірі, волохаті, немов мавпячі, руки накривають бездиханне тіло. Гвенді з жахом вибігає з театру , і повертається додому переконаною, що сходить з розуму.

Таємничий клубок подій, вирішує допомогти розплутати старенька тітка друга сім’ї – міс Марпл. Переїхавши до Гвенді, вона не тільки намагається розібратись у подіях двадцятирічної давності, а й захистити молоду сім’ю від можливої загрози, адже у вбивства немає терміну давності…

 Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено

Скачати книгу kristi-a-zabute-vbyvstvo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: агата крісті забуте вбивство, агата крісті українською скачати, Агата Крісті читати онлайн українською, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Детективи, боєвики

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*