Скачати Крісті А. Немезида

Пропонуємо читати українською мовою твір Агати Крісті – відомої письменниці детективного жанру. Серед британських авторів за всю історію літератури її твори посідають друге місце за кількістю публікацій, поступаючись тільки творам В. Шекспіра. Всісвітньо відомі детективи перекладено більш ніж ста мовами. Твір «Немезида» двічі було екранізовано, востаннє – у 2007 році.

«Немезида» – останній роман А. Крісті, де діє місс Марпл. Міс Марпл – пані похилого віку, яка, однак, має напрочуд ясний розум, розвинуте логічне мислення, і  відзначається неабиякою спостережливістю. Зав’язка сюжету починається з того, що міс Марпл отримує листа від свого давнього друга, містера Джеймса Рейфіла. Він пропонує їй розкрити злочин, а як винагороду в разі успіху обіцяє двадцять тисяч фунтів спадщини. Але міс Марпл не має жодних підказок і навіть не знає, хто жертва. Рейфіл перед смертю організував екскурсію маєтками і садами Великобританії. Ця екскурсія дає перший ключик до розгадки таємниці.  Крім міс Марпл, у ній беруть участь ще 14 осіб. Стає відомо, що Майкл, син містера Рейфіла, перебуває у в’язниці. Його заарештували за звинуваченням у вбивстві нареченої,  Веріті Хант. Міс Марпл знайомиться з Елізабет Темпл – директором школи, де навчалася Веріті.  Несподівано на Елізабет Темпл чинять замах, і вона помирає у лікарні, перед смертю попросивши міс Марпл дізнатися, хто вчинив цей злочин. Ситуація досить заплутана, але вбивцю обов’язково треба знайти і відновити справедливість. Адже невипадково назва твору перегукується із грецькою міфологією. Немезида – богиня відплати, що карає за порушення моральних і суспільних законів. Читати твір легко, неймовірно цікаво, сюжет захоплює читача, а бажання розгадати цікаву загадку змушує звертати увагу на найменші деталі.

Скачати книгу kristi-a-nemezyda.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: місмарпл, Читати А Крісті українс онлайн, немезида крісті українською, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Детективи, боєвики

One Response to Скачати Крісті А. Немезида

  1. Світлана Значко

    Дуже люблю книги Агати Крісті! Багато хто вже перечитані мною багато разів,але найулюбленіша книга це ” Немезида”. Сюжет хвацько закручений, дуже цікаво читати. Сама я так і не змогла здогадатися хто ж вбивця. А ще з цієї книги знятий чудовий і теж дуже цікавий фильм.Советую подивитися від душі,всім хто любить детективні історії) точно не залишитеся байдужими!

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*