Скачати Кожелянко В. Дефіляда в МосквіВасиль Кожелянко ввійшов в українську літературу як творець нового жанру –  жанру альтернативної історії.  Хоч половину свого життя він творив поетичні твори та  драми, а все таки славу йому принесла нашуміла ” Дефіляда в Москві” та її продовження…(читати книгу повністю)  Саме за цей твір автор був удостоєний премії “Гранослов”. Роман – це  своєрідний політичний памфлет, створений на засадах літературних традицій європейських антиутопій. Його історія – це перекручення справжніх історичних подій зі зміщенням у бік України.
Твір написано в гумористичному стилі, який засновується на анекдотично-фольклорній традиції. Роман  свідомо провокативний – автор намагається розвінчати старі міфи пропускаючи їх через призму іронії, і  натомість одразу сворює нові, власні.
Україна постає сильною, квітучою державою, яку бере у союзники гітлерівська Німеччина, і за допомогою якої накінець  була здолана Росія, а російські війська відкнуті далеко за Урал. Гітлер з Бандерою уже готуються до проведення параду на Красній площі у Москві.
Головний герой твору Дмитро- лейтенант армії УПА. якраз їде на парад до Москви. Та приїхавши застає не градіозний тріумфальний марш, а убоге шоу, яке свідчить про підготовку до нової війни – війни України з Німеччиною.
Книга,яку можна завантажити, чи читати он-лайн, оперує реаліями, міфами, політтехнологічними моделями, які є реальними і шаблонними для сучасної України.  Для читача, який не знайомий з цими реаліями, твір буде сприйматися як гротескне зображення заполітизованого суспільства, описаного з сарказмом та узагальненнями , які були притаманні творам Дж.Свіфта.

Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено

Скачати книгу kozhelyanko-v-defilyada-v-moskvi.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: дефіляда в москві скачать, дефіляда в москві короткий зміст, дефіляда в москві скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*