Скачати Косинка Г. В житах” В житах” – прекрасна і романтична новела відомого українського письменника – прозаїка Григорія Косинки, що став відомий читачам своїми новелами, написаними у манері В.Стефаника. Новелу можна завантажити чи читати он-лайн.
Розповідь ведеться від імені Корнія Дізіка, а часовим проміжком у новелі виступає всього лиш один день. Зі своєї волі Дізік стає дезертиром і переховується у житах.Саме тому твір названо “В житах”. Герой не сприймає війни, не хоче воювати за чужинців і тому обирає, напевно, не менш трагічну долю вигнанця.
Жита… Оті літні жита, які стали символом усього, що пов’язане з життям селянина. Те, що бачить читач, коротка мить спокою, коли Корній може знову згадати себе – щасливу людину, він милується тим, що бачить навколо себе, любить природу, тонко розуміє її. Та все одно неспокій не покидає його. За неспокоєм – знову мить щастя у з’яві його коханої Уляни, і знову сум, бо зустріч зміниться розлукою, можливо, назавжди. З часу дезертирства Корній живе митями. Він розуміє, що наступної  для нього може і не бути. І якомога більше хоче взяти з цієї миті, бо це в його розумінні єдине справжнє мірило, яким можна вимірювати життя.
Ідеєю новели можна назвати прагнення автора зрозуміти, що ж є справжнім сенсом людського життя.
Григорію Косинці часто дорікали тим, що для своєї новели він вибрав героєм злочинця. Та сам автор відповідав на такі закиди, що письменник у своїй творчості повинен зображати дійсність, а дезертирство було частиною цієї дійсності.
Обов’язково слід читати новелу “В житах” скорочено чи повністю, щоб і собі замислитись над митями щастя!

Скачати книгу kosynka-g-v-zhytah.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: в житах, косинка в житах скачати, в житах читати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Класика

One Response to Скачати Косинка Г. В житах

  1. monstr

    Прочитав. Твір сподобався, адже, незважаючи на невеликий об*єм, тут захована велика мораль. Косинка, безперечно, майстер новел.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*