Скачати Костенко Л. Записки українського самашедшого

Роман Ліки Костенко, класика української літератури, став справжньою подією у літературі. Деякі видання, пишучи про роман «Записки українського самашедшего», невірно протрактували певні цитати критиків під час обговорення книжки, і це спричинилося мало не до скандалу. Тому твір краще кожному прочитати самостійно, а не стисло чи скорочено, щоб виробити власне бачення. Головним героєм твору постає молодий програміст, який має дружину та сина. Звідусіль його оточують новини та різноманітна інформація, здебільшого негативна. Але є люди, які проходять «повз» неї, а головний герой проходить «крізь» неї, – так він сам пише у щоденнику. Письменниця, рахуючи дні до нового тисячоліття,  фрагментарно подає у тексті сумні й трагічні події, що відбувалися останнім часом у світі. Це дає змогу краще вникнути у переживання героя, подивитися на світ крізь призму його бачення.  Персонаж – цілком звичайна людина, і, пишучи про себе, він каже, що «на зламі століть відчув дискомфорт». Надто різко усе змінилося – і світ, і світогляд людей, і суспільно-політичний хаос. Програміст, від імені якого ведеться розповідь, почав відчувати «ніби якісь фантомні болі душі». Він може поїхати відпочити на природу, але не може утекти від себе і своїх думок. Чоловік часто не знаходить порозуміння з дружиною, і це бентежить їх обох, адже вони так кохали один одного! У романі на тлі суспільних подій бачимо три покоління – головний персонаж, його батько і теща, а також маленький син, який ще тільки формується. Діалогів у творі мало, але простежується чітке розгортання сюжету. Попри великий обсяг книжки, понад 400 сторінок, читати її легко. Одні можуть прочитати її за ніч, а інші – упродовж довшого часу, роздумуючи разом з автором про життя в Україні, його тенденції загалом і вплив на кожного з нас зокрема.

Скачати книгу kostenko-l-zapysky-ukrayinskogo-samashedshogo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: ліна костенко записки українського самашедшого скачати безкоштовно, записки українського самашедшого скачати, ліна костенко записки українського самашедшого, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Сучасна проза

One Response to Скачати Костенко Л. Записки українського самашедшого

  1. Аліна

    Мені вже давно радили прочитати “Записки українського самашедшего” Ліни Костенко, але ніяк ця книга мені не зустрічалась. Дуже задоволена, що маю можливість нарешті її прочитати.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*