Скачати Кінг С. Сяйво

Направду, один з найкращих творів Майстра, який треба читати он-лайн чи завантажити. Це третій виданий його роман, який отримав статус бестселера, і втримується впродовж тридцяти років у рейтингу найстрашніших книг. Книга, в якій кожен епізод прописаний до найменших подробиць, а кожна подробиця має свій насичений смак, своє призначення. Ось її короткий зміст.
Джек Торанс влаштовується зимовим сторожем у старий готель “Оверлук” і переїжджає туди разом зі своєю сім’єю. Він ще не підозрює , що готель береже у своїй історії кілька страшних таємниць.
Сюжетних ліній у романі всьго дві – трансформація Джека Торанса та сяйво його сина Денні. Лінії рівнозначні для вивчення, але набагато легше і приємніше досліджувати душу Денні, аніж розкривати одну за одною помилки його батька. Можливо, образ Джека Кінг списував з самого себе.
Це страшна книга. Страшна перш за все картиною повільного падіння людської особистості у прірву безумства. Готель у творі виступає живим організмом, який вибирає собі жертву і крок за кроком заганяє в кут її свідомість, з’їдаючи при цьому її душу. В кінці твору перед читачем з’являється лише оболонка, яка залишилась від чоловіка, голови сімейства. Оболонка, повна жаху, мороку та негативної історії готелю, який до кінця роману стає його головним героєм…
Під час читання наганяє страху усвідомлення замкнутості простору. Герої розуміють, що втекти звідси неможливо, і залишаються у цьому приреченому місці, хоча знають, що нічим добрим це не закінчиться. Письменник чудово передає атмосферу жаху, проводить екскурсію по лабіринтах голови Торанса, показує готель у всій його злісній, жахливій красі.

Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено.

Скачати книгу king-s-syajvo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: стівен кінг сяйво скачати, стівен кінг сяйво, сяйво скачати книгу, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*