Скачати Кінг С. Під куполом

Роман “Під куполом” Стівена Кінга є зразком пізнього періоду творчості письменника. Його можна завантажити чи читати он-лайн. Треба відзначити, що в книжці менше жахіть (які,звичайно, неперевершено вдаються автору), а більше психологізму. Ідея роману –  проста, як і все геніальне – народилась у письменника ще в 70-х роках.  Місце дії роману –  маленьке містечко Честерс-Мілл у штаті Мен. Навколо містечка раптово виникає невидимий купол, і його жителі залишаються у повній ізоляції від решти світу. Тобто автор створює психологічно важку ситуацію, яка, впливаючи на психіку людини, заставляє її зняти маску і з’явитись перед читачем у своїй справжній сутності. Йому цікаво показати, те, що ховає глибоко у душі кожен його персонаж, про вибір, який доводиться робити кожному перебуваючи на межі.
Купол, заставляє людей розкривати душі, витягати з них найпотаємніше. Одні, відчувши безнаказанність, захоплюють владу у місті, інші- їм протистоять. Бомж і п’яниця виявлюються людянішими, ніж поважні члени громади.
Кінг зумів виписати кожен свій персонаж, він живий, сповнений протиріч, справжній. Нема головного героя, в цьому творі всі герої головні. Виписати до найменших деталей характер кожного з них, це під силу тільки справжньому Майстру.
Роман слід читати повністю відмежувавшись від рідного для Кінга амплуа Короля жахів. Цей твір більше подібний саме на психологічний експеримент.
” Під куполом” не лише легко читається, але й запам’ятовується надовго, якщо не назавжди. Адже Майстер робить свою прозу мудрішою, в ній з’являється таке нехарактерне для ранніх творів співчуття до героїв.

Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено, або ж дізнатися короткий зміст.

Скачати книгу king-s-pid-kupolom.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: стівен кінг книги українською скачати безкоштовно, стівен кінг під куполом скачати, під куполом книга скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Фантастика та фентезі

One Response to Скачати Кінг С. Під куполом

  1. Vimikeva

    Дуже гарна книга..
    Дуже вдячний))..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*