Скачати Кінг С. 11 22 63



Чи хотілося вам хоч раз у житті повернутись назад у минуле, змінити хід історії чи  власне життя, виправити помилки? 11.22.63 – роман, який не тільки дозволяє чи-тачеві здійснити таку мандрівку і шанс побачити ці зміни, але й ставить перед ним питання: а чи дійсно потрібно щось змінювати?
Стівен Кінг у цьому творі (читати твір повністю) дещо відійшов від улюбленого жанру жахів та містики і  вирішив створити фантастичний роман про любов:любов до милої красуні Сейді, в яку закохується головний герой твору, і любов до всієї провінційної Америки,  уособленням якої є маленьке містечко Джоді. Автор прагне показати реальне жи-ття простих городян 60-х рр., з їхніми щоденними дріб’язковими клопотами, про-блемами, радощами, з рок-н-рольними вечірками, повальною закоханістю у Ел-віса. Ось короткий зміст твору.

Вбивство Кеннеді, тридцять п’ятого президента США, стало, напевно, найтрагічні-шою подією у житті тогочасної Америки.Таємниця цього вбивства до сих пір не розкрита. Але якщо б сталося якесь чудо і Кеннеді залишився живий, як би тоді змінилась доля країни та й цілого світу? На ці питання повинен знайти відповідь молодий вчитель Джейк Епінгтон. Смертельно хворий друг Джейка Ал розповідає про таємний хід, який дозволяє здійснити подорож у часі, і поверутися у 1958 рік. Саме там він знайомиться з Сейді – коханням усього його життя, саме там він по-винен здійснити те, що пообіцяв своєму другові – запобігти вбивству Кеннеді.

Цей твір далеко нетиповий для творчості Стівена Кінга, та шанувальники письмен-ника залишаться задоволеними навіть цим “іншим” Кінгом, бо це все одно книга  Майстра.

Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити цілий твір та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено

Скачати книгу king-s-11-22-63.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: стівен кінг 11/22/63 скачати українською, стівен кінг скачати українською, стівен кінг 11 22 63 скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*