Скачати Керрол Л. Аліса в країні чудес

У книжці знайомимося з історією про чудову дівчинку, яка підкорює своєю щирістю, безпосередністю, допитливістю. Вона жила в Англії багато років тому, у типовій тогочасній зразковій сім’ї, з батьками та двома сестричками. Можливо, тому ця книжка, видана, до речі, українською мовою, так легко сприймається маленькими читачами. Адже на місці Аліси так захоплююче уявляти себе, мандрувати разом загадковим світом. Час, у який жила Аліса, називають «вікторіанським» – для нього властиве дотримання правил, усталених норм. А це так важко навіть для чемної та вихованої дитини! Алісу розважав цікавими розповідями і був їй вірним другом професор Чарлі, який і розповів дівчинці дивну історію про Країну Чудес. За сюжетом, героїнею цієї історією і учасницею всіх перипетій стає сама Аліса. Вона, наздоганяючи білого кролика, через його нору і потрапляє у дивний світ. Там усе незвичне:  предмети, гриби, тварини. Вважають, що прототипом Аліси була подруга автора, але він цього не підтверджував, а говорив, що образ є цілковито вигаданим. Але основні риси притаманні кожні дитині, і письменник майстерно їх відтворив. Цікавим є те, як дівчинка осмислює принцип задзеркалля, роздумуючи про те, що ж там, по тому боці? Коли ми стоїмо з апельсином у лівій руці навпроти дзеркала, то по тому його боці – теж ми, тільки апельсин тримаємо вже у правій руці. Але хто з нас тоді справжній, і хто кого споглядає? До слова, навіть якщо читати скорочено книжки Л. Керола, то помітимо, що майже у всіх творах автор показує дуалізм світів, світи дитячий і дорослий протиставляються один одному, і невідомо, який світ вважати справжнім. Аналіз тексту підтверджує, що його автор був математиком, адже у тексті символічно заховано багато математичних понять. Автор свого часу випередив науковців, адже відчув те, що стало надбанням науки через кілька десятиліть. Твір було опубліковано у 1865 році, але він є класикою літератури і ним досі зачитуються діти і дорослі в усьому світі.

Скачати книгу kerrol-l-alisa-v-krayini-chudes.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: аліса в країні чудес читати, аліса в країні див читати на українській мові, аліса в країні чудес скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


3 коментарі

Батькам та дітям

3 Responses to Скачати Керрол Л. Аліса в країні чудес

  1. Катя

    Ну це класика, що тут скажеш. Цю дивовижну історію ще прочитала в школі, пам’ятаю була дуже в захваті. Рахую, що кожна дитина має прочитати це оповідання. Воно унікальне в своєму роді, я не пригадую інших казок чи історій подібних на Алісу в країні чудес. Тепер в дорослому місці дивилась багато екранізацій цієї книги. Сподобалась одна з останніх з Джонні Деппом.

  2. Ксюша

    Люіс Керрол – з дитинства улублений автор. Його “Алісу в країні чудес” перечитуваба багато разів і українською і російською мовами. Потім подарувала свої книжки племінниці. Тепер, маючи можливість читати цю книгу в електронному вигляді, напевно перечитаю її ще раз.

  3. BR.Najzerz

    Це чудова книга і я дякую цьому сайту

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*