Скачати Карпа І. Фройд би плакав

У передмові до книжки І. Карпи «Фройд би плакав» А. Бондар називає її твір першим в історії української літератури колоніальним романом, який, на відміну від творів Конрада чи Кіплінга, має інше призначення, а саму авторку – королевою неполіткоректності та безсоромності. У творі, як і більшості інших своїх книжок, І. Карпа експериментує. Навіть коли йдеться про жанр, під назвою твору вона вказує “Богдан (бо чому завжди Роман?)”. Ця книжка створена під враженнями від подорожі Азією, куди І. Карпа вирушила після закінчення університету. Книжка починається з подорожі Марли потягом «Париж – Франкфурт», під час якої дівчина згадує минулі події. Вже з цих спогадів розуміємо, що вона – дівчина без комплексів, але трохи знуджена життям. Для неї не є чимось забороненим алкоголь і наркотики, випадкові знайомства, дрібні шахрайства. У Франкфурті вона мала зустрітися з коханим Х’ялмаром, і до цієї зустрічі ще у Парижі дівчина лічила дні. Зупинившись у товариша Х’ялмара, Марла розповідає про життя українських заробітчан у Франції. Розповідь дівчини відверта, з усіма подробицями про небезпеки, які  можуть трапитися. А далі Марла з коханим вирушає  у нове життя, у новій країні з незвичною для неї культурою. Головна героїня, прототипом якої іноді вважають саму авторку, інший світ радше відчуває душею та емоціями, ніж пояснює логікою. Аналіз прози І. Карпи зробити нелегко, тож і відгуки про книжку дуже суперечливі, як і про творчість письменниці загалом. Хтось називає цей роман кращим твором І. Карпи, а іншим його просто гидко читати через брутальність і вульгарність. Але книжка написана динамічно, яскраво, її можна прочитати дуже швидко. Твір приголомшує своєю відвертістю. Читаючи його,складається враження якоїсь незрозумілої для читача подорожі, повернеться з якої він уже іншим. Поринути у цю мандрівку легко, достатньо просто завантажити книжку письменниці.

Скачати книгу karpa-i-frojd-by-plakav.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: карпа фройд би плакав критика, скорочено біле икло, Що розповІдаЄться у 2 частинІ твору Поза межами болю?, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Сучасна проза

One Response to Скачати Карпа І. Фройд би плакав

  1. Яна

    Книгу варто прочитати, хоча б для того, щоб знати, чому її не варто було читати.
    З позитивного: окремі думки, влучні фрази і висновки є дійсно цікавими, нестандартними та гідними уваги.
    Однак в цілому життя героїні – це набір беззмістовних вчинків, що не мають ні морального підґрунтя, ні елементарної логіки. Сцени кохання написані таким чином, що ніяких еротичних думок та емоцій не викликають.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*