Скачати Карпа І. Добро і зло

Коли йдеться про твори  І. Карпи, то здебільшого відгуки про них надто неоднозначні. Епатажна письменниця вміє шокувати, дивувати, обурювати, бентежити. І, разом з тим, її твори неможливо не читати. На усі несхвальні відгуки, критику і негативні закиди письменниця говорить, що усе це її не хвилює, головне – щоб вони приносили людям щиру радість і визволення. У прозі І Карпи – незвичні порівняння, сленг, вульгаризми, метафори, емоції – така незвична суміш, яка, зрештою, і становить її творчу манеру. Незвична назва твору має цілком реальне походження. Сестра письменниці на одному із заходів під час промови просто мала необережність обмовитися, коли говорила про протилежні поняття: «життя і смерть, добло і зло». Цей казус І. Карпа й обрала за назву для своєї книжки. «Добло і зло» вважають автобіографічною книжкою, а радше – сповіддю та віто біографічною містифікацією.  До книжки дві повісті – «Привиди моєї школи» та «Планета Тьолок». Спочатку йдеться про найперший сексуальний досвід дівчини, пошук свого образу і стилю, долання підліткових комплексів  через експерименти із зовнішнім виглядом, суперечки і непорозуміння з батьками. Частина «Привиди моєї школи» має на меті розворушити спогади уже дорослого читача, нагадати про колишні плани, мрії, сподівання. У «Планеті Тьолок» героїнями є дві подруги, обидві колоритної  зовнішності, з яскравими характерами, їх діалоги видаються напрочуд реальними, а самі дівчата виступають проти несмаку, маніпулювання людьми, нещирості у стосунках. У тексті письменниця подає невигадані імена і персонажі, цим підкреслюючи реалістичність розповіді та автобіографічність.

Книжка складається з окремих історій, оповідань, тому її зручно он-лайн читати частинами, у будь-якій послідовності, а можна і завантажити повністю.

Скачати книгу karpa-i-dobro-i-zlo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: ірена карпа добло і зло читати онлайн, ірена карпа добро і зло скачать, ірена карпа добло і зло скачать, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Сучасна проза

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*