Скачати Камю А. СтороннійАльбер Камю – яскравий представник французького екзистенціалізму.
Повіть “Сторонній” прекрасний приклад екзистенційного твору,який можна прочитати он-лайн чизавантажити.. Написаний від імені головного героя, твір є своєрідною сповіддю якогось Мерсо. Герой Камю сприймається читачем як людина поза соціумом. Він утотожнює себе з природою. Ця екзистенційність персонажу виражається ще у назві роману “Сторонній” – вона фіксує світосприйняття Марсо, а розповідь, яка ведеться від першої особи, дає автору можливість познайомити читача з ходом його думок. Мерсо байдужий до життя, яке настільки зрозуміле людині, він відкидає всі його зміни, крім свого існування. У своєму існуванні він може бути чесним, не притворятись і не брехати, а говорити і робити те, до чого змушує його саме існування, не задумуючись про завтрашній день.
Його герой, вважаючи себе людиною поза суспільством, керується принципом вседозволеності і скоює вбивство, але жодним чином не жаліє про це, і без емоцій сприймає вирок про страту.
Мерсо не живе, він існує не маючи  життєвого плану, від випадку, до випадку, від миті, до миті.
Основа звільнення Марсо від відповідальності перед людьми – це смерть, як прояв абсурдності існування.
Образ “стороннього”, який вперше виокремив у літературі Камю, викликала багато різнорідних тлумачень. Наприклад, французькі критики проводили паралель “сторонній” – тогочасна молодь, яка так само як він була свого роду сторонньою і шукала виходу з самотності в бунті.
Повість “Сторонній” , яку можна прочитати повністю чи скорочено,мала також вагомий вплив на творчість письменників у другій половині ХХ століття.

 

Скачати книгу kamyu-a-storonnij.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: камю сторонній скачати, сторонній скачати, камю чужий скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Класика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*