Скачати Камю А. ЧумаОдин з найбільш показових романів французького письменника-екзистенціаліста,  лауреата Нобелівської премії, Альбера Камю – “Чума”, яку можна прочитита он-лайн чи завантажити,  вражає читача своїм баченням неминучої та невідворотної катастрофи… Це роман-притча, в сюжеті яко -го можна знайти відображення подій фашистської окупації у Франції. У вигаданому письменником місті Орані виявляють спалахи страшної хвороби. Люди починають вмирати один за одним. Міська верхівка вирішує не розголошувати правди, і тим  самим робить жителів міста заручниками епідемії. Події твору розповідає сам  очевидець, який пережив цю трагедію. Все починається з того, що на вулицях  міста з’являються здохлі щурі. Смерть впевнено наближається до людини і в ду-шах жителів вселяється безнадія, розгубленість і страх. Тут перед кожним жите-лем містечка постає вибір: спробувати знайти вихід з ситуації і спасти своє життя, чи змиритися з царством чуми і впасти її жертвою. В книзі багато персонажів, але автор не виділяє жодного з них. В процесі оповіді, він ніби переключається з од-ного героя на іншого. Альбер Камю роздумує, як істинний філософ -абсурдист,його стиль і мова притаманна добрій класиці, а його вмінню створити  атмосферу жаху можуть позаздрити сучасні автори трилерів. Камю пише про по-ведінку людей в умовах горя та страху перед смертю.Але навіть тоді, коли хворо-ба перестала проявлятися, людей все одно мучить тривога, адже мікроби чуми ні-коли не вмирають, вони десятиліттями можуть дрімати, а потім… в один чудовий  день на вулицях міста люди побачать здохлих щурів…

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено, короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу kamyu-a-chuma.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: чума читати повністю, чума читати скорочено, камю чума скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


2 коментарі

Класика

2 Responses to Скачати Камю А. Чума

  1. Настя

    Вперше дізналась про цей роман в 11-му класі. Тоді прочитала його скорочену версію, так як на повну не вистачало часу. Але роман настільки мені сподобався, що я вирішила обов’язково прочитати його повністю. До сих пір не можу точно сказати, чим він так мене зачепив, але я просто не могла відірватися від книги. Здавалось би, що там може бути цікавого? Адже події у творі відбуваються лише навкруги алжирського міста, у якому починається епідемія чуми. Тим не менш, дуже цікаво читати, як поводяться люди, коли навкруги паніка, страх і смерть, від яких просто нікуди дітися.

  2. Галина

    Дуже класний твір! Мені сподобалось. Я розібрала для себе його на цитати. “А може я народився на світ щоб кохати?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*