Скачати Качура Я. Іван БогунНавесні 1648 року на Україні було неспокійно, Знову звідусіль було видно спалахи народного гніву. Тремтіли за сімома замками у своїх височенних палацах від страху польські пани, а пані заломували руки від невідомого “завтра”.  Іван Богун може прийти до них щомиті.
Героїчна постать одного з найвизначіших козацьких полководців Івана Богуна завжди приваблювала письменників. Одним з них був і Яків Качура. Він ставив перед собою мету  показати постать козацького ватажка на фоні жахливих подій в Україні. Народ, який вже не може зносити польського панування, починає визвольну війну, а ідейним натхненником собі вибирає сміливого лицаря козацького війська Івана Богуна. Про це ви можете дізнатись читаючи книгу он-лайн, чи завантажити її.
Під час чергової битви поляки захопили його у полон, і сам князь Вишневецький, який чув про відчайдушну сміливість та розум воїна пропонує йому перейти на бік польського війська, стати його союзником.
Та як міг би встромити ножа в спину свому народові козак? Він скоріше зогниє у в’язниці, а не зрадить людей, які йому безконечно вірять!
Він не схиляє колін перед польським паном, бо знає, що кланятись можна хіба Богові Всемогутньому. А згодом дивним чином втікає з полону, а вороги злякані таким вчинком шепочуть по кутках: ” Чаклун”.
Перша битва, у якій Іван Богун показав наповну свій блискучий талант полководця, і став у ній переможцем, була битва під Жовтими водами. Він завжди йшов попереду свого війська надихаючи його на подвиги, він усюди був зі своїми побратимами, а вони любили свого натхненника і йшли за ним і в вогонь, і в воду.

Якщо час дозволяє, варто все ж таки завантажити твір повністю та насолодитися ним у повній мірі. Хоча є можливість читати його скорочено.

Скачати книгу kachura-ya-ivan-bogun.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: яків качура іван богун, книги про івана богуна, Іван Богун скачати безкоштовно, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Історичні романи, пригоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*