Скачати Гакслі О. Прекрасний новий світНа сторінках роману описуються події далекого майбутнього, адже цей твір є ще одним чудовим зразком роману-антиутопії. Його ви можете завантажити та читати он-лайн.
Короткий зміст твору: письменник переміщає своїх героїв у 632 рік Фордівської ери, тобто після винаходу конвеєра. Його люди щасливі, спільнота заснована на досягненнях науки та техніки. Діти з’являються на світ з пробірки, на спеціальних заводах-ембріонаріях, внаслідок ретельного відбору. Уже в зародку ембріони поділяють на п’ять каст, і, діючи на них певними генами, вирощують особини від працівників полів, до керівників держави.
“Альфи”-  найвища каста новолюдей – красиві та міцні працівники, розумні люди, натомісь “Епсилони” – напівкретини, які виконують найпростішу фізичну роботу. Дітей кожної касти виховують по-різному, а завдяки гіпнозу програмують підкорятися вищій касті, і зневажати нижчу. Щоб розрізняти касти їх одякають у одяг певних кольорів: “Альфи” ходять в сірому, “гамми” – в зеленому, “Дельти”-  в хакі, “епсилони”- в чорному.
У цьому світі немає кохання, є лише регулярні статеві зносини з різними партнерами, адже всі належать всім.
Щоб мати хороший настрій жителі час від часу вживають “ідеальні” наркотики, які покращуючи настрій,але не знищують організм.
Ну і , звичайно, яке суспільство без вищих сил! В цьому світі богом є Генрі Форд, а літочислення ведеться від часу створення автомобіля “Форд”.
Письменник же показує читачеві людей, які попри ідеальність цього світу вписатися у нього не можуть.
Потрібно самому прочитати цей роман повністю чи скорочено, щоб зрозуміти усю неоднозначність прекрасного нового світу.

Скачати книгу gaksli-o-prekrasnyj-novyj-svit.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: прекрасний новий світ скачати, прекрасний новий світ, о дивний новий світ скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*