Скачати Довженко О. Зачарована Десна

“Зачарована Десна” – це автобіографічна кіноповість видатного українського письменника та кінорежисера Олександра Довженка, який був великим філософом-естетом нашого часу. У повісті описується дитинство автора, яке той провів у своєму селі на Чернігівщині.Наповнений тонким гумором твір, є справжнім гімном ріки Десна. Мальовничого Чернігівського краю та сільським трудівникам.Довженко описує свої перші кроки у житті, перші смутки й радощі, родичів та людей, поряд з якими він зростав. Спогади періодично перетікають у короткі роздуми автора про страждання українців, про їхні почуття, думки, багатство душ, про війну та про своє відношення до минулого.Крім того Олександр Петрович також торкається питання віри у Бога та магію, показує яка ж величезна різниця між в уявленнях кожної людини про Господа Бога — навіть у дореволюційні часи. Чудово знаючи сільський побут, звичаї, психологію селянина та його духовний світ, Довженкові повністю вдалося написати своєрідну енциклопедію українського сільського життя кінця ХIХ — початку ХХ століття.Своєю повістю, сповненою поетичної краси, Олександр Довженко закликає нас бути такими ж щирими, гордими та духовно багатими, як і наші мужні та працелюбні предки.У 1964 році повість була екранізована режисеркою Юлією Солнцевою, яка зняла не один фільм за сценаріями, в основу яких покладений сюжет творів Довженка. Крім того у 1969 році вона також зняла кінострічку “Золоті ворота” про творчість Олександра Довженка.Із цими роботами можна ознайомитися онлайн у інтернеті або завантажити їх. Крім того там само можна знайти та прочитати усі твори Довженка — повністю та скорочено.

Скачати книгу dovzhenko-o-zacharovana-desna.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: зачарована десна повністю, зачарована десна читати повністю, зачарована десна скорочено скачать, зачарована десна повністю скачати, зачарована десна читати скорочено, зачарована десна повністю скачать, зачарована десна скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс. Підтримайте проект - лайкніть або поділіться посиланням з друзями в соціальних мережах. Дякуємо!

Прокоментуй!

Класика

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>