Скачати Дефо Д. Робінзон Крузо

Ця книга,яку можна завантажити чи читати он-лайн, не має вікових обмежень, адже в якому віці її не прочитав би, все одно задумуєшся над тим, як важко бути самотнім. Робінзон Крузо – дуже сильна, мужня постать.Він зу-мів залишитись людиною навіть в умовах цілковитої відірваності від  світу, зіштовхнувшись лицем до лиця з дикою природою безлюдного острова. Але автор не змальовує свого героя як ідеал, ні, це жива людина, яка має свої до-стоїнства, але в якої є і свої недоліки. Робінзон це проста людина, можливо,саме  тому настільки близька читачеві. Його вчинки зрозумілі, а роздуми та життєві принципи – викликають співчуття та добре ставлення. Опинившись в складній ситуації,будучи цілковито ізольованим від світу, з мінімаль-ною кількістю інструментів, Робінзон не опускає руки, ні, він старається пристосу-ватись до нових, незвичних і далеко ненайкращих умов існування. Він завзято бе-реться за будь-яку справу і доводить її до кінця. Не знаючи, скільки часу йому до-ведеться залишатись відлюдником, надіючись,що все ж таки недовго, він досить  сумлінно підходить до облаштування свого житла. Розуміючи,що надії на допомогу чекати нема звідки, він самостійно вчиться добувати собі їжу, шити одяг, полюва-ти на тварин, вирощувати зерно та приручати кіз. Поволі наш герой приходить до  усвідомлення неминучості долі. Він вчиться дякувати за все, що у нього є. І як ви-нагороду “отримує” друга – вірного П’ятницю, якого сам визволяє з рук людожерів. Його життя докорінно змінюється, він же тепер не одинокий! На зміну важким ро-кам гнітючої самотності приходять щасливі роки дружби з врятованим П’ятницею.а згодом і чудесне звільнення з острівного полону.  Людина, яка хоча б раз прочитала книгу про Робінзона Крузо, можливо, колись у  своєму житті, згадавши мужність головного героя, зможе протистояти важким си-туаціям, і достойно вийде з них переможцем.

Оскільки роман є у списку творів шкільної програми, учні повинні читати його повністю чи скорочено.

 

Скачати книгу defo-d-robinzon-kruzo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: робінзон крузо читати українською мовою, робінзон крузо читати на українській мові, робінзон крузо скачати книгу українською, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Фантастика та фентезі

One Response to Скачати Дефо Д. Робінзон Крузо

  1. fan181

    Книга змінила не одне покоління. Ця книга не лише пригода Робінзона Крузо – це ще й довідка як прожити на безлюдному острові та не зїхати з глузду. Пригоди Робінзона можна перечитувати безкінечно і завжди знаходити щось новеньке. Доречі по цій книзі ми бачимо світ 19 століття і як він відрізняеться від нашого буремного 21-го століття. Всім рекомендую прочитати цю книгу і не раз.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*