Скачати Бредбері Р. Кульбабове вино

Цей сонячний, по-літньому теплий твір, який ви можете завантажити чи читати он-лайн, не залишить байдужим нікого. Якщо ви молодий читач, ця книга допоможе вам навчитись цінувати все незвичайне, яке що-дня оточує вас у цьому світі, якщо дорослий – допоможе знову перенестися у без-турботні, світлі дні вашого дитинства.
Зупиніться у своєму щоденному бігу, подивіться, який чудовий день подарувала  природа, усміхніться тому, що оточує вас і знову станьте дитиною, Повірте в чу-до, і побачите його навіть у літній кульбабці.
Читаючи роман, ви відчуєте на собі подих літнього вітерця, зможете разом з хлоп-чаками безтурботно бігати по галявині, відчуєте смак кульбабового вина, побачи-те образи літа у закоркованій пляшці. (Читати роман повністю чи скорочено).

Цей роман, який дарує багато добрих та світлих емоцій, одночасно дає можли-вість задуматись над багатьма важливими речами: над старістю, дружбою, щас-тям, смертю.
Книга дійсно заставляє читача по-іншому поглянути на навколишній світ, і зрозумі-ти, що все, що відбувається навколо, не настільки прозаїчне, яким здається у що-деній гонитві за чимось насправді неважливим.
“Кульбабове вино”- історія про дванадцятирічного хлопчика Дугласа Сполдінга,  який разом з рідними збирає кульбабки і допомагає робити вино. Кожного літньо-го дня сім’я робить одну пляшку вина, а Дуглас разом з напоєм ніби закорковує у  неї цей день, з його радостями, печалями, новими відкриттями та трагічними по-діями.
Слід обов’язково читати цей роман, щоб не втратити назавжди отого найкращого і найсвітлішого почуття людини – почуття дитячої безтурботності.

Скачати книгу bredberi-r-kulbabove-vyno.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: кульбабове вино скачати, кульбабове вино скачать, кульбабове вино, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Фантастика та фентезі

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*