Скачати Браун Д. Код Да Вінчі

Автор роману – американський письменник та журналіст. «Код да Вінчі» – продовження роману «Ангели і демони», став світовим бестселером, був перекладений  44 мовами, загальний наклад – понад 81 мільйон примірників. Тепер можна завантажити книжку і читати її у перекладі українською. За жанром роман є детективний інтелектуальним трилером, тому читається напрочуд легко і захоплююче. Сюжетна загадка починається із вбивства у Луврі Жака Соньєра, а сам труп лежав так, як зображено на полотні відомого художника «Вітрувіанська людина», на тілі був зашифрований напис. Професор релігійної символіки Роберт Ленгдон береться розслідувати злочин, хоча й сам стає підозрюваним.  Роберт починає досліджувати роботи да Вінчі, знайомиться з онукою Соньера – Софі, яка теж допомагає розплутувати загадкову справу. Крім Соньера гине ще три людини. Щоб з’ясувати, хто і для чого чинить ці злочини, слід розгадати немало загадок та головоломок. Сюжет роману насичений подіями, має кілька паралельних сюжетних ліній. Якщо читати цю книжку повністю, а не у скороченому варіанті, то наприкінці роману усі сюжетні лінії з’єднуються в єдину цілісну картину. Попри шалену популярність, роман «Код да Вінчі» негативно оцінила християнська церква, вона закликала ігнорувати твір та його екранізацію. У тексті, справді, багато псевдоісторичних фактів, що суперечать традиційному церковному вченню. Наприклад, Марія Магдалина у романі є не лише ученицею, але й дружиною Христа, вона народила йому доньку. Королів Меровінгів автор вважає прямими нащадками самого Ісуса. Не дивно, що церква активно заперечувала доцільність прочитання цієї книжки. Не зважаючи на усі закиди, роман має шалену популярність, а прибутки від його продажу для автора навіть більші, ніж свого часу отримала Дж. Роулінг за книжки про Гаррі Поттера. Наскільки справедливими є негативні звинувачення, і чого у творі більше – провокації чи вияву письменницького таланту, кожен читач хай визначить для себе.

Скачати книгу braun-d-kod-da-vinchi.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: код да вінчі скачати, код да вінчі скачати книгу українською, код да вінчі книга скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


3 коментарі

Детективи, боєвики

3 Responses to Скачати Браун Д. Код Да Вінчі

  1. Андрій

    Книга Код Да Винчи створила цілий фурор. Нею захоплювались її перечитували по багато разів і також думали,що все що описано в цій книзі про Грааль – це правда. Насправді все це не зовсім так. Але цікаві пригоди головних героїв та багаточисленні головоломки створили ідеальну книгу яку хочется читати багато разів. Я перечитував її вже разів 5-6. Тай взагалі всі твори Брауна – це сенсації.

  2. Ксенія

    Очень интересная и захватывающая книга! Я когда читала, то оторваться от книги не могла!

  3. Данко

    Одна з перших книг в жанрі mocumentary, яку я читав. Перевага творів Бруна – епічність, яка фантастично виглядає на екрані. Але книга проста, можна читати англійською.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*