Скачати Бодлер Ш. ВіршіШарль Бодлер – французький поет, який дуже сильно переживав протистояння між людиною та світом. Своїми віршами, які можна прочитати он-лайн,  апелюючи до тези, що навіть будучи у пеклі, є можливість мріяти про гори у сніговій шапці.. Ці настрої напрочуд повно втілилися у його поетичній збірці ” Квіти зла”. Після першого видання збірки у 1857 році, він постійно її доповнював віршами. Починаючи зі заголовка, такого собі каламбуру  “квіти зла”, і закінчуючи останньою поезією, все підпорядковується суперечності та багатозначності. Концепцію здобуття краси зі зла, яку ставив перед собою поет, він втілює одразу ж у назві збірки. Наскрізними у книзі стають антонімічні поняття “квітів” і “зла”, відчаю і ідеалу. Романтика – це першочергова засада при укладанні поезій у збірку. Також вона виявляється у протиставленні поетового прагнення ідеалу та далеко неідеального оточуючого його соціуму.. Поетична структура  збірки організовується на принципах контрасту та символіки, що також характер-не для романтизму.Збірка складається з шести розділів, найоб’ємніший з яких –  найперший -“Сплін та ідеал” ( читати його повністю). Ідеалові у цій частині збірки протиставлено навіть не просто  реальність, а сплін – хворобливий стан, у якому постійно перебував письменник – стан туги, зневіри.Вірші Бодлера рясніють потворними образами гріха, фриволь-ності, нечистоти, та це зовсім не свідчить про те, що збірка є злом. Адже у кожному творі автор наголошує на тому , що все повинно змінитися у кращу  сторону.

Збірка “Квіти зла”- творче втілення епохи романтизму, і першооснова до поетичної ери  імпресіонізму. Ви можете завантажити збірку повністю .

 

Скачати книгу bodler-sh-virshi.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: квіти зла скачати, збірка квіти зла скачать, квіти зла читати повністю, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


1 коментар

Класика

One Response to Скачати Бодлер Ш. Вірші

  1. Аліна

    Дуже люблю поезію Бодлера. Його вірші можу перечитувати часто. Улюблений вірш має назву “Прикраси”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*