Скачати Бандера С. Автобіографія

Автобіографія як жанр літератури завжди є цікавим явищем. Тут йдеться не лише про події чи факти, які, безперечно, дуже важливі. Але цікавим є і те, що людина пише про себе сама, що вважає важливим, а що – малозначущим, чому приділяє багато уваги, а що просто оминає, які деталі додатково прокоментує, а які залишає без додаткових пояснень. Надто коли йдеться про аналіз тексту автобіографії такої відомої особистості, якою був Степан Бандера – провідник ОУН, постать у національному русі України ХХ століття непересічна, але, як не дивно, мало досліджена істориками.

Життєвий шлях Степана Бандери був типовим для представника тогочасної свідомої західноукраїнської молоді. Народився на Івано-Франківщині, дитячі роки минули під час І Світової війни, визвольних змагань початку минулого століття. Потім – навчання у Львові, громадсько-політична діяльність, перші арешти. І на тлі цього – розвиток його як особистості, сильної і потужної, одержимої високою ідеєю і здатною повести за собою. Тут уже бачимо людину як окрему важливу постать, а не просто  окремий елемент суспільства, що просто чимось займається у визначений проміжок часу, а щось глибше. Світогляд С. Бандери формували націоналістичні ідеї, які й спонукали його почати діяльність в ОУН, у різних її відділах, зокрема – у відділі видання і розповсюдження підпільних видань. І чим би не займався провідник ОУН, він постійно зростав як сильна та ідейна особистість. Навіть перебуваючи у тюрмі, на знак підтримки інших ув’язнених С. Бандера оголошує голодування. З цієї позиції цікаво читати автобіографію такої сторичної постаті, довкола якої у різних колах точаться суперечки. Хтось, і, мабуть, не безпідставно, вважає його героєм, хтось – взірцем для наслідування, а певне коло читачів, ймовірно, ще не мають усталеної думки. Про С. Бандеру складали пісні та легенди, ним захоплювалися, йому вірили. Його родину катували і вивозили в табори, боялися одного прізвища: «Бандера». Тому пропонуємо для широкого загалу завантажити в повному обсязі і самому для себе проаналізувати життєпис С. Бандери, розставивши, зрештою, крапки над «і».

Скачати книгу bandera-s-avtobiografiya.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: скачати твори степана бандери epub, бандера книги, автобіографія кафка, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Різне

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*