Скачати Багряний І. ТигроловиУ 1944 році Іван Багряний пише пригодницький роман, у якому описує також події з  власного життя і називає його ” Звіролови”, хоча в подальшому вирішує змінити назву на “Тигролови”, і таким чином розширює і суттєво поглиблює зміст розповіді. Назва твору, який у вас є можливість читати он-лайн чи завантажити, є символічною – адже, як відомо, тигри є наймогутнішими та найнебезпечнішими тваринами. Але українська родина Сірків навчилася голими руками приборкувати їх. Ця сім’я  мала б символізувати велику мужність українців, їхню здатність виходити переможцями з найважчих життєвих ситуацій.
Головний герой твору Григорій Многогрішний не змирився з нав’язаним йому тоталітарною системою ярликом в’язня і зумів залишитися Людиною. Ця теза була найголовнішою для Івана Багряного, який вважав, що у будь-якій ситуації людина повинна залишатися Людиною.
Сюжетна канва роману вибудовується на протиставленні майора НКВС Медвина (новітнього тигролова) та гордого, не прирученого тоталітарним режимом молодого хлопця, в’язня-втікача з України, який у цих сибірських лісах знайшов своїх друзів, земляків, кохання.
Уява письменника вимальовує два парелельно існуючі світи – світ пекла та мороку і світ примарної свободи, примарного раю. Ці світи знаходять своє конкретне відображення саме у постаттях Григорія та майора Медвина.
Роман ” Тигролови” був перекладений на англійську, німецьку, голандську мови, та мав незмінний успіх у багатьох країнах світу.
Треба додати, що твір надзвичайно захоплюючий. Обов’язково потрібно його читати повністю або скорочено.

Скачати книгу bagryanyj-i-tygrolovy.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: тигролови скорочено скачать, тигролови скачати, тигролови скорочено скачати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


2 коментарі

Історичні романи, пригоди

2 Responses to Скачати Багряний І. Тигролови

  1. Галина

    Читала востаннє цей роман, ще будучи в дев’ятому класі. Була під дуже сильним враженням. Роман дуже сподобався. В університеті не знайшлось в мене часу перечитати. Зараз планую взятись до “Саду Гетсиманського”, кажуть також дуже сильний роман. “Тигролови” раджу прочитати, особливо хлопцям. Книга сильна, пригодницька і цікава. Читається на одному диханні.

  2. Мішаня

    Роман варто прочитати всім і кожному, адже він неймовірно захопливий, з нього багато чого можна взяти. Я, наприклад, назавжди запам*ятав слова старої Сірчихи: “Сміливі завжди мають щастя”. Багряному 5 +

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*