Скачати Багряний І. Огненне коло

У творах Івана Багряного відображається непересічна здатність письменника до гротеску, до сміху серед відчаю, до життєрадісності серед трагедій війни,
Його повість “Огненне коло”, яку ви можете прочитати он-лайн чи завантажити, була четвертою частиною тетралогії “Буйний вітер”. Хоча автор називає твір повістю, за об’ємами та широтою розкриття подій його можна сміливо назвати романом. У книзі письменник прагнув зобразити трагедію молодих українських патріотів у роки Другої світової війни. Тому другим заголовком повісті є “Повість про трагедію під Бродами”. Оскільки в основу твору було покладено івторію неоднозначно трактованої дивізії “Галичина”, він став найбільш резонансним твором у доробку І.Багряного.
Повість (читати повністю) немов об’ємне панно, на якому сторонній може побачити лише верхній шар зображення, зате втаємничений – усе те, що автор так хотів донести до свого читача.
“Огненне коло” є зразком зображення війни як всесвітньої трагедії, катастрофи. Щоби якомога правдивіше передати усю жахливість події, показати страшну загибель молодих хлопців, письменник глибинно занурюється у описи боїв, у розкриття психологічного стану молодих воїнів.
Для цього твору (як і для усіх інших своїх творів) Багряний бере за основу документальний факт. У книзі ця документальність подій була викликана простим бажанням донести до читача справжню  історію битви під Бродами. При цьому реальні кадри бою перетворювалися на витвори мистецтва , написані людською кров’ю. Ці аж надто живі описи жахають читача, спонукають його переживати те почуття приреченості, яке витало, мов чорна птаха смерті, над полем бою.
Екзистенційні мотиви у повісті подані через призму багрянівського баченням – з вірою у людину.

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено, короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу bagryanyj-i-ognenne-kolo.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: огненне коло скорочено, огненне коло стислий переказ, огненне коло скорочено дуже, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Класика

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*