Скачати Багряний І. Маруся Богуславка

“Маруся Богуславка” – останній роман Івана Багряного, який повинен був стати першим томом трилогії “Буйний вітер”. Його можна читати он-лайн чи завантажити. Автор по-своєму інтерпретує образ Марусі Богуславки у своєму творі. Козак Степан, який грає з турецьким мурзою у карти, прогає йому доволі велику суму, і, щоб розрахуватися з ним, віддає йому в рабство свою сестру Марусю. Та дівчина ще не знає, яку долю підготував для неї її любий братик. Важкому становищу Марусі у романі протиставляється розкіш турецьких хоромів. Маруся відчуває себе тут наче у золотій клітці. Вона улюблена жінка падишаха, а серце рветься від болю за рідною домівкою, стареньким батьком, коханим хлопцем. Цю невимовну тугу ще більше посилюють дружні розмови з євнухом Ахмедом, який через стільки років полону не забув мови, яку вчила його мати, та бранки Лесі, яка співала їй українських пісень. Але того євшан-зілля, оспіваного у думі, Марусі ніхто не дав.
Зате Багряний силою своєї фантазії переносить її у майбутнє, і вона( уже актриса Ата) стає танкістом і бореться за свободу України.
Образ хронотопу відіграє вирішальну роль у романі. Адже з його допомогою відбувається часове нашарування і персонажі набувають характерних саме для них рис. Національна свідомість Ати-Марусі Богуставки, для Івана Багряного стає своєрідним дороговказом, живим зв’язком минулого і сучасного, що визначає активну громадянську позицію.
Духовно-історичне начало аспектів державотворення, оспіваних у думах, автор бере за основу роману – розширює та розкриває її.

Не у всіх вистачає часу, щоб прочитати твір повністю, тому багато читачів шукають його скорочено, короткий зміст та стислий переказ. Але якщо час дозволяє, варто все ж завантажити  твір та насолодитися ним у повній мірі.

Скачати книгу bagryanyj-i-marusya-boguslavka.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: маруся богуславка багряний, маруся богуславка іван багряний, іван багряний маруся богуславка читати, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Класика

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*