Скачати Андрухович Ю. Перверзія

Творчість Ю. Андруховича має значний вплив на сучасну українську літературу. «Переверзія» є його третім романом, твір виходив у перекладах більш ніж п’яти мовами. За тлумаченням, слово «переверзія» означає відхилення він норми і загально усталеного. Автор у ньому не вибудовує ієрархію цінностей, він об’єднує окремі елементи в єдине ціле. Твір насичено символічністю, філософськими абстракціями, міфологічністю. У тексті багато кодів – біблійних, язичницьких, античних, які вдумливий читач зможе розгадати, якщо уважно читати роман. Але аналіз тексту  дає можливість встановити чи не найприкметнішу його ознаку – «карнавальність», яку ми ще зустрінемо не в одному творі Ю. Андруховича. У романі «Переверзія»  автор виходить за межі України, і переносить нас до Венеції, – міста на воді, міста-привида,  куди його персонаж вирушає під час посту. Карнавал у Венеції відбувається кілька разів на рік, але метафорично автор натякає, що карнавалу стає щоразу більше, «він повсюди і неперервний». Але чим пояснити і означити це дійство? Чи це лише певна кількість їжі, напоїв , атракцій, чи дещо важливіше – наприклад, пастка? Як роздумає герой роману, «із Карнавалом ми втрачаємо і самих себе». Герой твору, С. Перфецький,  дійсність у цьому місті називає галюцинацією. Але тут він по-своєму інтерпретує прадавню Україну як «не менш фантастичний простір».  З міфологічної точки зору Перфецього називають Орфеєм, приклад такого ототожнення маємо під час вистави «Орфей у Венеції».

Ю. Андрухович не просто віддалено натякає читачеві на певні поняття, ніби підводячи його до якихось висновків. Він прямо і неоднозначно окреслює найважливіше: «Чи ми ще здатні любити, сміятися, плакати?», і  чи є ми ще достатньо живими, щоб жити?.. Це ті питання, над якими варто замислитися кожному, хто читатиме цей роман.

Скачати книгу andruhovych-yu-perverziya.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: перверзія скорочено, андрухович перверзія скачать, андрухович перверзія скорочено, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Сучасна проза

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*