Скачати Андрухович С. Старі люди

Софія Андрухович – молода, але вже відома українська письменниця. Як свідчить назва, у творі йдеться про уже немолодих людей, які живуть у своєму оригінальному світі, і самі себе вони навряд чи сприймають «старими». Вони є цікавими і доволі колоритним особистостями. У сюжеті твору молодий художник Лука на весіллі дарує подружжю портрет нареченої. Але наречена – це його бабуся, яка вирішила вшосте побратися з дідусем. Цей портрет, власне, мав бути подарований молодій з нагоди з її четвертого одруження. Хоч це весілля уже не перше, але святкується традиційно гучно: із піснями, жартами, вигуками «Гірко!» та бурхливими оплесками. Подивившись на портрет, дідусь робить комплімент коханій: «Насправді ти виглядаєш набагато молодшою». Цю репліку, проводячи аналіз твору, не можна залишити поза увагою. Невже можна з віком помолодшати? Виявляється, так! Головне – не старіти душею, відкривати себе для нових вражень, емоцій, радостей життя, водночас використовуючи набутий досвід. Можливо, у цьому криється одна з прихованих ідей  твору. На весіллі Лука знайомиться із зведеною сестрою своєї бабусі, Мартою. Коли письменниця окреслює образ Марти, то навіть складно здогадатися, що вона уже зовсім не молода жінка. Навіть подих у неї – як у дівчинки, «суміш дитячого крему і молока». Лука  вирушає з нею у мандрівку Карпатами. Марта розповідає хлопцеві  новину від лікаря – жити їй лишається 102 дні. Цікаво, жінка їх проживе?  Марта у будь-яких проявах своєї  поведінки і емоцій була «природна, як світ, і весела, як життя».  У цьому, мабуть і є секрет твору, його сенс – жити, просто жити, що б там не було. А якщо зовсім нелегко, можна жити хоча б спогадами.

Повість не надто великого обсягу, можна завантажити її повністю. Читати твір легко, він написаний гарною українською мовою, сюжет розвивається лінійно і просто, хоча й має деякі включення – спогади, роздуми, розповіді Марти.

Скачати книгу andruhovych-s-stari-lyudy.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: софія андрухович старі люди скачати, скачати безкоштовно є люди, читати онлайн століття якова, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Сучасна проза

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*