Скачати Андерсен Г. К. Казки

Г. К. Андерсен – відомий  поет та прозаїк, автор відомих на весь світ казок для дітей. Він є автором таких відомих кожному з дитинства творів, як «Гидке каченя», «Нове вбрання короля», «Принцеса на горошині», «Стійкий олов’яний солдатик» та багато інших. Сумовиті і повчальні, щирі і добрі, вони й досі так потрібні дітям і дорослим! Тепер їх можна читати українською мовою. Автор цих шедеврів прожив нелегке життя, він рано втратив батька, змалку змушений був працювати. З раннього дитинства Г. К. Андерсен ріс замкнутим, заглиблений у внутрішній світ. Його улюбленою грою був ляльковий театр. Можливо, саме ця дитяча іграшка розвивала уяву майбутнього письменника, вчила вибудовувати цікаві сцени, формувати характери персонажів. Через багато років з-під пера  Г. К. Андерсена вийдуть саме такі образи. «Гидке каченя» розповідає про маленьке лебеденя, якого не сприймали у дитинстві, вважали недоладним пташеням, відмінним від інших. Його цькували, проганяли, з нього знущалися, але наприкінці він став гідним захоплення, адже виявився найпрекраснішим молодим лебедем у зграї. Сильний характер і воля до життя, а не лише зовнішність, вражає нас у цьому персонажі. Така риса характеру героя казки типова для творів Г. К. Андерсена. Стійкий олов’яний солдатик з однойменної казки теж відрізняється від інших тим, що має лише одну ногу. Тільки наприкінці казки він не чує схвалення і захоплення, адже, зазнавши численних пригод і поневірянь, просто згорів у каміні. Разом із ним згоріла і балерина, яка так подобалася солдатику. Аналіз цієї казки виявляє цікавий прийом у створенні образів: солдатик і балерина не вимовляють жодного слова, жодної репліки, самостійно не роблять жодного руху, а довкола них розгортається вся сюжетна лінія.

Як бачимо, багато особливостей і неповторних ознак відрізняють казки Г. К. Андерсена від інших творів цього жанру, і кожен читач зможе тут знайти щось для себе. Тому цю книжку варто завантажити повністю або хоча б прочитати кілька казок он-лайн.

Скачати книгу andersen-g-k-kazky-zbirka.rar

Ми допомагаємо відвідувачам сайту знайти, що їм потрібно: казки для дітей скачати безкоштовно, казки скачати безкоштовно, казки андерсена скачати безкоштовно, аудіо та ін. Всі книги в нас виключно на українській мові та розміщені абсолютно безкоштовно для завантаження, без реєстрації чи смс.


Прокоментуй!

Батькам та дітям

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA Image
Refresh Image

*