Дерманський С. Чудове чудовисько

Олександр Дерманський – дуже талановитий молодий сучасний письменник. Творить у жанрі чарівної повісті, оповідання, публіцистики. Викладає мову та літературу, працює редактором. Перші вірші почав писати ще у школі, але найбільшої популярності йому принесли твори для дітей, яких він написав досить багато, видано понад 10 книжок.  Для повістей  С. Дерманського характерне те, що вони часто мають продовження. Коли дитина прочитає одну книжку, то потім з улюбленими персонажами можна зустрітися і в інших повістях, які є продовженням попередніх. Дитячі повісті цього автора були неодноразово, і цілком заслужено, відзначені різними нагородами, зокрема – «Коронація слова», «Золотий лелека». У своїх інтерв’ю С. Дерманський зазначає, що дитячі твори мають бути такими, щоб їх хотілося читати. «Чудове Чудовисько» – одна саме з такий книжок, написаних українською мовою для дітей. Сюжет твору насичений фантастичними, суперечливими подіями, у ньому реальний світ перетинається з вигадкою. Але завжди маленький читач зможе відчути добро та відрізнити його від зла. Героїнею твору бачимо маленьку дівчинку-школярку Соню, яка познайомилася і подружилася з Чудовиськом на ймення Чу. Але Чудовисько було зовсім не страшним, а виявилося надзвичайно привітною та доброї істотою. Для того, щоб не потрапити у Країну Жаховиськ, Чу повинен отримати сім подяк від людей. Дівчинка навіть у школу бере його з собою, де Чудовисько отримує кумедне прізвище – Пластиліненко.  Соня так потоваришувала із Чу, що готова йому допомагати, і справжня дружба здатна зробити чудо. Твір написано просто і легко, він  має виховний елемент, текст  насичено гумором і дотепами, кумедним постає навіть директор школи, який понад усе любить жуйки. Повість знайшла своє продовження у наступній книжці про Чу та Соню, і можна буде ще не раз зустрітися з улюбленими героями. Пропонуємо завантажити цю неймовірну повість, яку легко читати навіть найменшим школярам.

-

Коментарі 3 коментарі

  • Мені та моїй донечці дуже подобаються твори Дерманського. Розповідь читається легко, майже на одному диханні. Ця історія про Чудове чудовисько дуже цікава. Вона поєднує в собі і добро і зло, дружбу, повчання. Завжди читаємо цю книгу із захопленням. Рекомендуємо с донею цю книгу. Та тепер знаємо, що наступна книга, яку будемо читати- буде продовженяя цієї історії.

  • Олександр Дерманський, не такий вже і відомий письменник як хотілося б, але його роботи я впевнений знайдуть свого читача, а книга “Чудове Чудовисько”, стане хорошим прикладом для малюків, яким завжди подобаються книги, які наповнені пошуками і пригодами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *