Білінський В. Країна Моксель, або Московія

«Країна Моксель, або Московія» – тритомне публіцистичне дослідження історико-документального жанру. Досліджуючи історію Росії, автор спирається на вітчизняні та закордонні історичні джерела. У своїй праці В. Білінський заперечує думку про те, що Київська Русь є колискою трьох братніх народів-слов’ян.  Спираючись на аналіз достовірних джерел, автор пише, що російська нація веде своє походження не від слов’янських коренів, а від фінських та угро-тюркських народів. У пролозі до книги йдеться про болото московського рабства, в якому знаходиться колиска Росії. Навіть тоді, коли Росія стала незалежною, вона залишилася країною рабів. Російська політика і тактика залишаються незмінними, спрямованими на поневолення інших і панування у світі. У другій частині своєї праці автор вказує на те, що «Повість минулих літ» Нестора Літописця дійшла до нас уже сфальшованою. Російська імператриця Катерина ІІ особисто контролювала діяльність спеціальної комісії, прерогативою якої було фальшування літописів. Комісія переписала відповідно до потреб російських керманичів давні літописи, а оригінали їх було знищено. Адже із цих справжніх давніх джерел читач зробить правильні висновки, і міф про великоросійську державу та її походження буде розвіяним. До фальшування історії долучилася і династія Романових. Російським царям і правителям потрібна була історія з гарним і славним минулим, тому й історію Київської Русі вони вирішили привласнити собі. В. Білінський стисло викладає відомості, які приховували російські історики про історію своєї країни після 1238 року. Значну увагу приділено і російському мовному питанню. Автор наводить свідчення того, що для більшості російських селян рідною була не російська, а угро-фінські мови. В невеликому описі складно подати навіть короткий переказ цієї дуже цікавої для кожного праці. Тому тим, хто цікавиться історією, її варто скачати повністю.

-

Коментарі 3 коментарі

  • УР-Р-Р-А-а-а-а-гча!!!!!!!!!!!

  • Прочла книгу за 3 вечера!!!! Не могла оторваться! Распечатала родителям почитать! Как это злободневно сейчас. Ложь, сплошная ложь в политике строительства сильной державы. И ничего не меняется сегодня.
    Как этот сосед уже достал нас!!!!Господи, помоги нам. Изыди , сатана….

  • Надзвичайно чудова і корисна книга. Моє знайомство з цим твором на радіо Культура у виконанні Петра Тодосовича Бойка було приголошливе. Вважаю, що цей твір саме у виконанні П.Т. Бойка треба прослуховувати, перечитувати і закарбовувати у пам,яті на уроках історії і патріотичного виховання в кожній школі України на заході і сході, на півдні і півночі Кожному учню, свідомому громадянину нашої незалежної Держави -Україна. Потрібно випустити диски-аудіо, щоб кожен учитель історії в кожній школі мав-би надати можливість прослухати цей геніальний твір в такому психологічнопереконливому виконанні. Бо Петро Тодосович неперевершений геній радіотеатра одного актора. Він читає не тільки текст , а в неспішній вимові кожного слова в паузі прочитується глибоке розуміння прочитаного, що надає почутому приголомшливого враження і розуміння про що йдеться, думається, осмислюється і вся ця магія думок і вражень поза виголошенними словами. Тоб-то засобами радіо Петро Тодосович Через свою енергетику передає своє відношення загалом до твору.Характерництво на Укррадіо і рівних йому нема з а весь мій термін прослуховування проводового укррадіо з чорної тарілки 1944го– по сьогодення 2017р. Воно в мене говорить цілий день від початку до 24 год . Колись до першої год. ночі. Це була година з 24-1ої прослуховування класичної музики, саме завдяки цим прослуховуванням мої сини отримали по дві вищі Музосвіти, а академконцерти, репертуар, я замовляв по радіоспогадах Зчорнної тарілки дитинства, коли лунав Давид Ойстрах, Генріх Нейгауз, да і, Борис Лятошинський…З незалежністю проводове мовлення по Україні було зруйновано ворогами України, тому його на сьгодні слухає дуже мало абонентів, зокрема Радіо Культура, бо якби слухали, то радіочародій П. Т. Бойко давно-б і народного отримав, да і Шевенківську, а все того Що Юрій Миколайович Щербак не має проводової радіоточки, да і пан Слабошпицький не зважаючи на регулярні виступи на радіо КУльтура не кажу вже про фахівців,що плекають Українську мову

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *