Дюма А. Три мушкетери

Юний гасконець Д’Артаньян, сповнений мрій та рішучості, покидає батьків та рідну Гасконь і вирушає у пошуках пригод до Парижа. Він має величезне бажання стати  мушкетером і завдяки своїй відвазі і вродженому війсковому хисту зробити блискучу кар’єру у полку королівських мушкетерів. Д’Артаньян їде у пошуках пригод і вони з’являються у нього раніше, ніж він їх чекає. Його спритність та моторність, життєрадісність та благородство привертають до нього не лише друзів, але й ворогів, які хотіли б бачити цього відважного і зухвалого юнака на своєму боці. Віддані своєму королю та королеві Атос, Портос, Араміс та ДАртаньян живуть насиченим життям. Щодня на них чекають нові пригоди, небезпечні сутички, змови, інтриги, і звичайно, кохання. Бо що ж то за мушкетер, який немає дами серця! Друзі завжди допомагають один одному і діють заодно, тому їхній девіз один за всіх, і всі за одного завжди приводить їх до перемоги. Згадаймо хоча б пригоду з підступною леді Вінтер, яка від початку роману старалась зробити все, щоб знищити ДАртаньяна. Однак за допомогою своїх друзів гасконець зміг покарати лиходійку. Книга,яку можна завантажити чи переглядати  он-лайн, буде приємним і цікавим читанням не лише для дорослих, а й для дітей. Перечитуючи роман скорочено або повністю, завжди можна знайти в ньому щось нове, захоплююче, цікаве, неординарне. Книга не лише історична, у ній прекрасно прописані численні перонажі, психологічні особливості героїв. А накільки яскраво і неординарно автор описує у романі жінок! Ця книга – своєрідна енциклопедія Франції ХVІІ-го століття.

-

Коментарі 3 коментарі

  • Люблю цей роман ще з дитинства. Завжди із задоволенням дивилася фільм знятий по цій книзі. Але я б ніколи не подумала, що зможу прочитати цей чудовий твір українською мовою. Стільки емоцій, словами не передати, хоча зізнаюся, деякі слова підглядала в словнику, були труднощі з перекладом.

  • Як же пощастило сучасним школярам, що не треба носити тяжкі книжки. Можна просто закачати електронну версію книжки у планшет і читати в транспорті, черзі, а не перед сном (а інколи до самого ранку) як ми колись читали.

  • Улюблена книга дитинства,читав раз сто напевно) А зараз мій син читає, теж дуже подобається! Класика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *